• Огляд

  Батьківська спадщина автофема auto Morphine feminised обдарувала його дивовижною стійкістю до будь-яких умов культивації. При цьому бридери досягли гарантованої схожості та обов'язкового врожаю на гідному рівні. Автофем "Морфін" - результат схрещування однойменного фотоперіодного регуляра з класичним Haze. Взагалі ж у кросі є генетична історія таких штамів, як Power Plant і Amnesia, а також добірними представниками Cannabis ruderalis.

  Загальні характеристики коноплі Morphine

  Складно знайти сорти канабісу, які при максимальній висоті 120 сантиметрів могли б в індорі приносити 450-550 грамів з квадратного метра експлуатованої площі. Цей гібрид якраз такий. У генотипі стрейну знайшлося місце сативі та індиці у співвідношенні 60/40. Гроверу слід врахувати, що на цвітіння культура витрачає десять-одинадцять тижнів. Вміст тетрагідроканнабінолу в готовій сухій речовині коливається в межах 17-19%.

  Вирощування конопель Morphine

  Напрочуд гарні автоквітучі «дівчата» стрімко формують «крони», дозволяючи коноплеводу вдосталь насолодитися процесом культивування. Стабільне проклювання «горішків» та динаміка розвитку пагонів викликають щире захоплення. Насіння конопель гібридного автофема підійде майстрам з досвідом і садівникам-початківцям.

  Медичне застосування конопель Morphine

  Лікарська справа ефективно використовує конопляні екстракти та марихуану для стабілізації психоемоційного стану пацієнтів, повернення нормального апетиту, позбавлення від безсоння.

  Смак та ефект коноплі Morphine

  Чудово приємний запах стаффа запам'ятовується назавжди, а солодкуватий присмак диму викликає справжнє естетичне задоволення гурмана. Куріння накриває силою психоделики, перетворюючи курця на щасливу безтурботну людину.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:накриває міццю психоделіки
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Morphine x Haze x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6589
  Buy Auto Morphine feminised Polskie Nasiona
  Стабільне проклювання «горішків» та динаміка розвитку пагонів викликають щире захоплення. Насіння конопель гібридного автофема підійде майстрам з досвідом і садівникам-початківцям.
   Немає в наявності 
  640 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду