• Огляд

  Селекціонери сідбанку Ganja Seeds просто не могли підвести, провівши ефективний крос таких затребуваних сортів, як New York City Diesel і Blue Himalaya з найчистішим непальським ruderalis. Так, саме так виглядає коротка історія появи нового гібрида під назвою Auto Himalaya Blue Diesel feminised. У автоквітучого фемінізованого штаму є всі задатки, щоб стати одним з флагманів лінійки зазначеного банку насіння.

  Загальні характеристики Himalaya Blue Diesel

  Сорт Гімалайський Блакитний Дизель відрізняється порівняно невисоким зростом у дорослих рослин (близько 50-80 сантиметрів), який залежить від локації для гровінга. Для повного циклу цвітіння вистачає від семи до дев'яти тижнів, зі збором врожаю ближче до десятого тижня. Не забувайте, що один кущ гроверу приносить близько 30-50 грам сухої речовини, готової до вживання. Але цей показник також безпосередньо пов'язаний з методом вирощування, тому в аутдорі маса може бути трохи більше заявленої.

  Вирощування конопель Himalaya Blue Diesel

  Під час цвітіння суцвіття виділяють досить інтенсивний аромат, тому не буде зайвим заздалегідь подбати про встановлення якісної системи повітряної фільтрації, якщо ви віддаєте перевагу гровінгу в індорі. Рослини швидко набирають зелену масу і формують потужні суцвіття. Візуально звичайне фемінізоване насіння конопель Himalaya Blue Diesel feminised, ближче до піку зрілості, порадує коноплярів оригінальним синім кольором з фіолетовим відливом. В цілому, сорт можна сміливо рекомендувати, як дебютантам гровінга, так і досвідченим майстрам вирощування.

  Медичне застосування конопель Himalaya Blue Diesel

  З урахуванням статусу, Himalaya Blue Diesel feminise ефективно використовується медиками, як анестетик. Причому це стосується усунення больових відчуттів будь-якого походження, від мігрені, до м'язових спазмів і головних болів. Також сорт можна назвати прекрасним антистресом і засобом для зміцнення сну.

  Аромат і ефект конопель Himalaya Blue Diesel

  Авто насіння конопель даного гібрида виробляють дуже ароматну марихуану, в запаху якої присутні не тільки цілком очікувана чорнична нота, а й апетитна суміш з фруктів і прянощів, злегка приправлена тонкими відтінками дизельного палива. Домінування індіки зумовило убивчість канабісу та його потужний, практично миттєвий стоун-ефект. Він поглинає все ваше тіло і не відпускає впродовж кількох годин. Будьте готові до кращого тріпу у вашому житті разом з відбірними бошками Аuto Himalaya Blue Diesel feminised.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:домінування індика зумовило убивчість канабісу та його потужний, практично миттєвий стоун-ефект
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1735
  Buy Auto Himalaya Blue Diesel feminised Ganja Seeds
  Під час цвітіння, суцвіття виділяють досить інтенсивний аромат, тому не буде зайвим заздалегідь подбати про встановлення якісної системи повітряної фільтрації, якщо ви віддаєте перевагу гровінгу в індорі. Рослини швидко набирають зелену масу і формують потужні суцвіття.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Himalaya Blue Diesel feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 13:06
  ав

  Добре працюєте хлопці. Шикарна схожесть на 100%. Пред цвет на 30 день появився. Все як під ксерокс зроблено. Морфологічно ідентичні зростання близько метра запах слабкий квітковий смолу виділяти почав на 2 тижні цвітіння ефект найсильніший стаж 31 год. Раджу не пошкодуєте, вимагає мінімального догляду неубывающий на цвітінні вимагає підгодівлі.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду