• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Critical XXL auto - чудова можливість для гровера отримати блискучий урожай ароматних суцвіть. Гібрид можна вирощувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Раніше покупцям була доступна фотоперіодна версія, але тепер можна виростити улюблений сорт за більш короткий проміжок часу.

  Auto Critical XXL feminised - стовідсоткова Індіка, а значить, садівника очікують щільні важкі шишки, сильний запах скунса і солодощів. Його доведеться виводити за допомогою вентиляції.

  Життєвий цикл від розсади до харвесту становить 50 днів. З урахуванням високої врожайності і невибагливості до умов вирощування, сміливо заявляємо, що стрейн підходить для комерційної культивації. Концентрація ТГК - 19%.

  Походження конопель Critical XXL

  Елітне насіння конопель представленого штаму - результат схрещування двох знаменитих гібридів Critical XXL auto і Six auto. Отримана культура перейняла переваги своїх батьків і готова продемонструвати їх кожному, хто вирішить купити насіння конопель в нашому магазині.

  Вирощування конопель Critical XXL

  Щоб урожай був дійсно великим, необхідно забезпечити рослини місткими горщиками від 10 літрів. Цей штам не любить високий рівень вологості, особливо до кінця цвітіння. Для освітлення використовують потужні лампи ЕСЛ або Днат. З квадратного метра можна очікувати до 350 грам іскристих суцвіть.

  Аромат і ефект конопель Critical XXL

  Запахи соснової смоли, фруктів, лимона і скунса присутні на всьому протязі вирощування. Після сушіння бутони зберігають досить незвичайний аромат, а дим має властивість залишати кислий післясмак. Ефект характеризується важкістю в тілі, легким занімінням і розслабленням. Під впливом стрейна приємно повалятися на дивані, подивитися фільм або просто заснути, занурившись в барвисті мрії.

  Медичне застосування конопель Critical XXL

  Концентрація КБД в смолі рослин досягає 1%, що дозволяє використовувати штам в терапевтичних цілях. Гібрид добре справляється з безсонням, депресією і гострим болем.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:менше 6 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Critical
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:стоун, релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Critical XXL auto x Six auto
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6637
  Buy Auto Critical XXL feminised Ganja Seeds
  Елітне насіння конопель представленого штаму - результат схрещування двох знаменитих гібридів Critical XXL auto і Six auto.
   В наявності 
  159,60 грн.

  2 reviews for Auto Critical XXL feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 09 листопада 2022 16:46
  Лично я доволен

  Брал этот сорт не для себя ,ну что или семка старая или что пошло не так но по факту из 7ми только две растут и то я бы их уже убрал но Надежда умирает последней,будем ещё искать варианты))))
  А так огромное спасибо магазину. . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

  • 21 жовтня 2020 16:11
  Critical XXL

  Впервые применил в автику столько тренировок и как по мне оно того стоило. Для автика 123 грамма с куста думаю достойный результат, при том, что тренировки эти для меня были впервые. Всем мир! Магазину удачи!

  • 20 жовтня 2020 22:50
  Critical XXL

  Отличный гибрид критикал. В этом варианте дествительно урожай больше. Говорю со знанием дела. Выращиваю критикал не первый год. Решил попробовать вариант ххл. Да, порадовал харвестом. В остальном, мало чем отличается от оригинала, да в принципе я и не ждал разницы. Магазину спасибо

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних