• Огляд

  Auto Blueberry feminised є одним з найвідоміших бестселерів на світовому ринку насіння канабісу. Вирощуючи фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту Blueberry, ви отримуєте воістину унікальний врожай смолистих шишок з ароматом чорниці.

  Сорт відмінно росте як в аутдорі, так і в приміщенні. Штам не примхливий і завжди показує відмінні результати. Коренева система любить простір, тому ємність для висадки насіння рекомендується підбирати обсягом мінімум в 12 літрів.

  Auto Blueberry feminised має досить багато переваг в порівнянні з вирощуванням фемінізованих рослин, які безпосередньо залежать від світлового циклу:

  Через 10 тижнів сорт повністю готовий до збору врожаю. При вирощуванні в грунті (на відкритому повітрі) кількість днів зменшується.

  Гібрид виростає не дуже великих розмірів від 30 см до 1 метра, а це значить, що підібрати місце для його висадки дуже просто, а помітити важче.

  Урожай в середземноморському кліматі можна знімати від 2 до 3 разів за сезон. У разі вирощування в північній широті - урожай збирається раннім літом.

  За період розвитку канабісу можна спостерігати, як змінюється колір куща. Спочатку рослина має світло-синю гаму, а в процесі розвитку набуває м'яко-фіолетового відтінку. Кущ при дбайливому і уважному догляді може досягти неймовірно високого рівня ТГК від 20 до 22%.

  Родовід Blueberry

  Шляхом схрещування оригінального автоквітучого генотипу Lowryder з класичним, але при цьому не менш розкішним Blueberry, був виведений сорт Аuto Blueberry feminised. Стрейн зберіг кращі характеристики своїх батьків.

  Фенотип більшою мірою характерний «Blueberry». Це доводить забарвлення рослини в синьо-фіолетових тонах, а також неперевершений смак канабісу, що збиває з ніг своїм ефектом.

  Простота вирощування привертає увагу всіх коноплярів, оскільки цей геніальний сорт конопель ніколи не завдасть великого клопоту.

  Особливості вирощування конопель Blueberry

  Auto Blueberry feminised подарує шикарний урожай як професіоналу, так і починаючому гроверу. Blueberry любить багато світла. На думку фахівців, застосування методу «SCROG» допоможе забезпечити надходження оптимальної кількості світлового потоку рослині. Крім цього метода рекомендується обрізати нижні гілки канабісу таким чином можна підвищити світлопроникність.

  Рослина має велику кореневу систему. Тому при висаджуванні канабісу в боксі підбирайте ємність великих розмірів від 12 до 20 літрів.

  На 5 тижні цвітіння даний сорт посилює властивий йому яскравий аромат лісу і кави, тому при підготовці гроубокса слід обов'язково встановити вугільний фільтр.

  Важливо! Не перестарайтеся з внесенням добрив, їх надлишок може перепалити коріння рослини і привести її до загибелі.

  Сорт Auto Blueberry feminised - це той канабіс, який незалежно від способу вирощування порадує своїм урожаєм, але більш значного результату можна досягти, культивуючи рослину в обладнаній теплиці.

  Вирощування конопель Blueberry вдома

  Auto Blueberry feminised не примхливий сорт канабісу та прекрасно росте як в індорі так і в аутдорі. Для того щоб зняти гідний урожай шишок потрібно забезпечити рослину 10-20 літровим горщиком з підготовленим грунтом. Приготувати субстрат можна змішавши 1 " 3 частини землі з 1 " 3 частиною кокогрунту і 1 " 3 вермикуліту.

  Чорниця дуже світлолюбний сорт канабісу, тому 150 ват енергозберігаючої лампи - це мінімум, нижче якого опускатися не варто.

  Підгодовувати кущ добривами можна через 40-45 днів його життя. У автоквітучих сортів короткий життєвий цикл і вмісту мікроелементів в грунті їм цілком достатньо для повного розкриття потенціалу.

  Довідка! На просторах інтернету можна часто побачити рекомендації по добривам для автоквітучих стрейнів, але не піддавайтеся спокусі. Автоквіти можна удобрювати тільки на глибокій стадії цвітіння, а також в тому випадку, якщо використовується грунт з низьким вмістом корисних для рослини мікроелементів. У всіх інших випадках автоквітучі сорти конопель не вимагають добрив!

  При вирощуванні в індорі особливу увагу приділіть обдуву рослини. Гібрид хоч і зростає невеликим, але дуже любить вітерець.

  Довідка! Рослини в величезних кількостях споживають вуглекислий газ. Багато гроверів спеціально поміщають в бокс таблетки, які виробляють СО2. При правильному підході рослини збільшують свій урожай.

  Вирощування конопель Blueberry на вулиці

  Вирощувати Аuto Blueberry feminised в аутдорі зможе навіть недосвідчений гровер. Рослина не виросте більше 100 сантиметрів, відповідно з конспірацією стане набагато легше.

  Якщо ви вирішите ростити кущ в землі без горщика, то викопати лунку доведеться на 15-20 літрів. Автоквітучий Blueberry не примхливий до типу грунту, але рекомендується використовувати грунт з магазину. Якщо це проблема, то можете скористатися наступним «рецептом» приготування субстрату:

  • 3 частини кокоса або торфу;
  • 1 частина крупного перліту або вермикуліту;
  • 1 частина гумусу;
  • 1 " 2 чашки глауконітового піску;
  • 1 " 2 чашки доломітового вапна.

  Перераховані компоненти ретельно перемішуються і рясно поливаються водою. Якщо ви зможете приготувати такий субстрат, то будьте впевнені - рослина повністю розкриє свій потенціал і нагородить прекрасним урожаєм смолистих шишок. При цьому не потрібно ніяких добрив.

  Як стимулятор росту можна застосовувати органічний «компот» або «чай» на основі кінського гною.

  Приготування:

  Буде потрібно відро 20-30 літрів. Його слід наповнити теплою (+ 50-60 градусів за Цельсієм) водою. Шматок марлі або кілька великих шкарпеток наповнюють сухими гранулами кінського гною. Щільно зав'язавши шкарпетки, їх опускають у воду і «компот» настоюється протягом 2-3 днів.

  Через зазначений час органічно-поживний напій буде готовий. Можна поливати їм канабіс 1-2 рази в тиждень чергуючи полив з водою.

  Використовуючи органічні добрива, можна виростити по-справжньому медичний канабіс.

  Довідка! Якщо додати до субстрату гідрогель, скорочується частота поливів рослини до 30%.

  Смакові якості і ефект конопель Blueberry

  Auto Blueberry feminised завжди асоціюється з невимовним солодко-ягідним, чорничним ароматом. М'який і одночасно глибокий стан розслабленості можна відчути відразу після вдихання густого диму. Все тіло наповнюється ейфорією і змушує організм забути про тривоги, стрес і перевтому.

  Якщо ви пробуєте канабіс вперше, то Чорниця чудовий варіант. Ефект конопель цього сорту моментально відправить «новачка» в стан приємної ліні і усуне всі негативні думки.

  Auto Blueberry feminised відмінно підходить для вживання у вечірній час, він дбайливо огорне спокоєм і умиротворенням з голови до ніг. Даний канабіс є одним з найбільш затребуваний медичних сортів. Величезний лікувальний потенціал пояснюється 22% вмістом ТГК в його смолі. Стрейн допомагає вилікувати такі недуги як: депресія, анорексія, бронхіальна астма, а також швидко знімає больовий синдром.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:Під час закінчення цвітіння шишки можуть купувати різний окрас: починаючи з темно-синього і закінчуючи пурпурним.
  :середнє
  :Blueberry x Lowryder
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1715
  Buy Auto Blueberry feminised Ganja Seeds
  Auto Blueberry feminised є одним з найвідоміших бестселерів на світовому ринку насіння канабісу. Вирощуючи фемінізоване насіння конопель автоквітучого сорту Blueberry, ви отримуєте воістину унікальний врожай смолистих шишок з ароматом чорниці.
   В наявності  Україна
  159,60 грн.

  42 reviews for Auto Blueberry feminised Ganja Seeds

  42
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 травня 2023 12:42
  ТТ

  Блюббери, это всегда приятный вкус, отменное качество, и 100% урожай.
  Однозначно присутствует в моем арсенале.
  Советую каждому начинающему и не только, попробовать поднять этот прекрасный сорт.
  100% будете довольны своим выбором.

  • 02 травня 2023 07:56
  Пошла вторая неделя заказа нет, ТТН нет, одни завтраки!

  Заказа №28807. Оплачен в прошлый понедельник. Пошла вторая неделя ни заказа, ни ТТН, саппорт кормит завтраками. Обещали вчера вечером прислать ТТН - как итог, ТТН опять - нет! Деньги берут сразу, дальше начинается геморрой. В данный магазин не обращался 2+ года. Обратился - пожалел, самый убогий магазин из присутствующих на сегодняшний день на рынке. Хотите больную голову - вам сюда. Где заказ? Нету. Возвращайте деньги! Заказа не нужен. И да, что значит оцените заказ не менее, чем на 5. А почему я не могу поставить 1??? Это не Ганджа-Сидс, а контора - Рога и копыта!

  • 30 березеня 2023 09:52
  Отвратительный сервис

  Сделал заказ, ждал неделю отправку...... такое себе. Сейчас сделал заказ, оплатил еще в Пн, сегодня Чт - ТТН нет, заказ еще не отправили №28431.........................................................................................................................................................................

  • 17 березеня 2022 12:35
  отлично

  как всегда отличная марихуана.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................спасибо Вам ребята

  • 07 жовтня 2021 11:12
  Blueberry есть Blueberry)

  Отличный сорт сказать нечего. По поводу банка,могу сказать что генетика хорошая,растёт все ровно и красиво ) с нетерпением жду харвеста )

  • 23 вересня 2021 12:05
  Все пришло

  Пришли семки быстро, всхожесть хорошая, уже трей ярус идет. Спасибо за бонусы!

  • 17 вересня 2021 12:41
  Покупал блюшку

  Блюбери с одного водного убирает с пробега, всем советую авто блюбери все 4 семки проклюнулись магаз ОК.

  • 30 вересня 2019 13:55
  отличные елочки

  очень хорош сост данных семян легок в росте силен в потреблении

  • 25 вересня 2019 18:39
  спасибо магазину

  спасибо вам! хороший товар и своевременная доставка

  • 04 червня 2019 12:36
  Ganja Seeds

  Ganja Seeds цей магазин як для мене дуже крутий.))))) Мені дуже сподобався, справді в сим рекомендую!!! І буду рекомендувати. І сорт коноплі мені дуже сподобався Auto Blueberry feminised як для мене то дуже приємний. Я дуже був вражений що канабіс, дуже допомагає медичних цілях. В разі тривожності, порушення сну, покращення апетиту людей, депресії.

  • 07 травня 2019 10:56
  крутой магазин

  Хороший магазин. Толковые консультаты отличный товар.

  • 23 квітня 2019 23:06
  Рост

  Ребят подскажите пожалуйста кто растил уже данный сорт,какая высота растения?Смогу ли я безпалевно вырастить в помидорах и огурцах?Или будет большое пышное растение?Спасибо!

  • 10 квітня 2019 14:43
  Трешак ребзя !)

  Не мог не оставить комет под этим сортом ! мы с ребятами пустили по кругу этих говорливых шишек ) прям душевно поговорили без перерыва ! тяжко было остановится !) в хорошей компании это будет очень весело !))))))))) По качеству на 6 из 5ти ) все семки проклюнулись без каких либо проблем.Доставка на уровне ))) быстро! с бонусом ! еще и брелок докинули !) вообще огонь ! мелочь но приятна !) отдельное спасибо модераторам за то что проконсультировали и дали ссылку ))))

  • 31 січня 2019 14:57
  супер

  Покупаю этот сорт уже невпервый раз, так дежурная закупка по скидке сейчас, качество семян в магазине всегда на высоте

  • 24 червня 2018 15:12
  Темачка

  Всё что заказал получил, красиво и надежно упаковано, отличный сувенир, рекомендую!

  • 05 червня 2018 14:50
  много рассадки

  Посадили столько семок сколько сейчас у меня рассады в ауте.Прикиньте, все семки дали ростки,я даже не ожидал такого количества))) темп==!

  • 04 червня 2018 19:19
  Ребята подскажите у меня статус "ожидания оплаты" что это?КАк оп

  Ребята подскажите у меня статус "ожидания оплаты" что это? Как оплатить?

  • 12 травня 2018 01:28
  посмотрим

  tkсадил 4 семки взошли все 4 но из низ 2 нормального размера двое карлика сейчас по 20 дней посмотрим )

  • 19 квітня 2018 09:49
  спасибо магазину

  Auto Blueberry Fem мой любимый сорт .семки получил буду садить морковку.Еще раз спасибо!успехов вам!!!

  • 12 квітня 2018 20:29
  Хороший выбор

  давно хотел это сорт поднять на перегное и гумусе чтоб весь смак запаха и вкуса почувствовать.Вот как раз заказую

  • 11 квітня 2018 22:16
  так вот так

  Говорливый сорт) сколько куришь его столько и пистишь сидишь,рот не закрываеться блин)) этот именно сорт эти м запомнился от этого сайта магазина семки брал

  • 28 лютого 2018 17:54
  вааахх

  всегда хотел купить этих семян , все собирался но вечно то денег нет то возможности и вот наконец сегодня я накидал этих семян в корзинку и только что оформил этот заказ с этими семенами.В прошлом году растил с этого магазина мазара и белую вдову, так покурили даже стволили, такая вкусная была травка и перла так акуенно!

  • 17 лютого 2018 16:15
  anasha

  v gruzii dostovljaete? esli da to za skoljko dnei

  • 14 лютого 2018 17:03
  ось вам!)_

  автаблюха это такое растение которое хочитса растить и растить по новой.Я правда тока с етого банка магазина растил ,но мне луччего и не нада,ядоволен на все 100

  • 29 січня 2018 18:21
  тымдым я курю дым!

  блюха растиха кульная.матовая, красивая и убиватейльная Скурил пару бох с низов не дозревших так размазало что часа 2 сидел перед боксом было в падлу встать воды попить

  • 10 січня 2018 16:31
  травадля

  автоблюха от Гандж Сидс,путевая трава! берите не ошибетесь.И для старого планокура покатит и для новечка в рощении драпца

  • 28 грудня 2017 17:10
  блюююююююю

  Блюберки четкие кустики такие растут,все семечки проросли и сейчас набирают массу,все зацвели на 30й день.! это самый четкий магазинец в интернете.лучше я не встречал

  • 26 грудня 2017 12:00
  weeds goood

  Серьезный тут сайт.Мощный.Выбирать удобно.Цены радуют.Смотрю народ отписуется .Я тоже вот заказ оформил на приличную сумму, вот и скинули платежное,сейчас сгоняю проплау.

  • 24 листопада 2017 13:50
  затарилась)

  Выращиваю эту девочку уже не первый раз. Спасибо магазину за качество. всегда радует. В этом году попробовала вырастить ее на улице. Всегда в боксе растила. Сначала были проблемы, то тормозился рост, то чего-то вечно не хватало ей. листики то вяли, то цвет меняли. Но я справилась! Урожай отменный! Пришла рассылка от магазина о скидке в Черную пятницу. Хотя я еще не собрала урожай с прошлого заказа, но не воспользоваться таким шансом не могу!
  P.S. пришлось крутить любимого на покупку ^^

  • 01 червня 2017 22:54
  Черника

  Досталась одна семочка этого сорта бонусом.На первый взгляд_хиленькая,недозревшая,зеленоватая.Но она очень быстро на удивление проросла в ватке и после в земле.Пока все гуд

  • 16 січня 2017 03:12
  Черника

  Гровлю этот сорт второй раз,при втором грове добавил ультрафиолетоваю лампу ,штырит с мокрого,эффект долгий. Свет в боксе диодный,около 500 ватт,в основном красный спектр,растение небольшое,но плотное,шишек много, и пахнет черникой, все кого угощаю, сначало не верят,что это махорка, но после мокрого приход обалденный )))

  • 31 грудня 2015 15:04
  Отзыв

  Низкий и бстрый сорт, если объём горшка не больше 5литров, то отцветает быстрей чем в описании, у меня где то за 50 дней) наверное, маленький размер горшка сильно повлиял на результат, 20-25гр. не подгибал, не вышал сетку свет ДНат250Вт 2 спектра+отражатель, удобрения RAS-TEA. При цвевте пахнет средне, но вкусно(для ценителей) если руришь не часто, то сила в полне достойна!
  В ауте опыт не удался, так как в Лен.Обл погода не радует)) 5Гр лайтовой!

  • 02 квітня 2015 23:13
  11

  сам новичёк. ростил. лелеял. 59 см позор метр 07 2014 срезано было курилось до осени )
  всем удачного года.

  • 21 лютого 2015 05:37
  блюшка

  познакомился с этим сортом в 2013г, что хочу отметить этот автик не очень подходит для новичков сложноват он, куст вырос 59 см а выхлоп составил 45г сухих шишек, цикл был около 90 дней куст зацвёл на 23 день, хорошо растёт при темпе около 25, горшок берите литров на 7 хотяб, по эффекту тут всё шик сильная индика которая при хорошей пролечке очень легка на вход и на выход, держит около 3 часов, ягодный вкус замечен не был а запах да, при курение отдавало чемто похожим на цитрус, не любит переливы, перекормы высокую темпу велик шанс стресса, сажать сразу в большой горшок и поливать первую неделю с корневином, изменения цвета шишек было не на всех кустах, но пахли и росли примерно одинаково, запах сильный для стелса не прокатит без фильтров и тд, вообщем сорт ах*й просто С:

  • 13 січня 2015 21:35
  Стишки

  Дам пару собственных стишков о любимом магазине:
  Муха по ИНЕТу шла
  Магазин такой нашла
  Посмотрела семена
  И купила 3 зерна

  Приходите тараканы
  Я вас шмалью угощу
  У меня полны стаканы
  Я теперь курю- не пью

  Вдруг какой-то паучек
  Нашу муху в уголок поволок.
  И над нею ухмыляется,
  Пугает,кричит,издевается.

  Муха наша-успокойся
  Никого теперь не бойся!
  Ты курила Russia фема
  От нее сейчас измена.

  Не держи на нас обид
  Мы с тобою!!! Ganjaseed!!!

  *******

  В саду родилась елочка
  В саду она росла.
  Весной и летом стройная
  Вся в шишечках была.

  Пришел однажды осенью
  Веселый паренек.
  Срубил он нашу елочку
  Под самый корешок.

  И вот она смолистая
  Под потолком висит
  Хороша была семечка
  От наших GanjaSeed!!!

  P.S. Всем приятного времяпровождения с нашим магазином.

  • 13 січня 2015 17:46
  Хороша черничка!!!

  Очень хороший сорт с приятным ароматом, действие на организм раслабляюще-просветляющий накатывает волнами. В выращивании не прихотлив терпит ошибки, передозы и переливы. У меня рос в мини боксе по ЭСЛ. Получился компактным всего 50 см. Субстрат земля роза, лимон, вермикулит в гроубаге. Советую всем и особенно начинающим! Как семена кончатся сразу буду покупать новую партию.

  • 13 січня 2015 17:41
  Хороша черничка!!!

  Сорт очень хороший, приход раслабляющий волнами, а вкус не передать словами насколь хорош! Компактный рос в мини боксе субстрат земля лимон, роза, вермикулит в гроубаге. Довольно неприхотлив в выращивании терпит переливы и передозы. От посадки до харвеста 68 дней. Очень приятный вкус после пролечки. Всем советую осбенно начинающим!

  • 12 січня 2015 23:19
  h3rxs

  Сильнейшая тема!!! Цена приемлемая по сравнению с другими интернет-магазинами. Получил во время. Взошло 5 семок из 6-ти. Одна видно обиделась))) Дали урожай по разному ,но урожайность соответствует указанному. Ухаживать только трудно,так как хочется попробовать уже в начале цветения))) Прятная на вкус. Били вместе с приятелем,который сидит на местной галимой теме,так он от жадности и неверия переборщил!!! А потом взывал к Всевышнему с просьбой,чтоб попустило. Отличный подарок друзьям на праздник!!! Рекомендую. Спасибо магазину за качество.

  • 03 січня 2015 14:36
  стоящий автомат

  Пожалуй один из многих стоящих автоматов на сегодняшний день!
  Гровил его однажды, брал 6 семечек все взошли без проблем, за три дня! гровил на гидре и пожалуй результат порадовал не смотря что места в боксе было маловато, два куста вымахали очень плодородными 280грамм был один второй 265 и другие немного поменьше (на ганжа лайв есть реп если интересно https://ganjalive.org/topic/10595-auto-blueberry-feminised/) ох, а запах вкус это было одно из лучших что курил, ребятки не забывайте пролечка и термо банки для сохранения запаха и вкуса нужно применять, а то все пропадет,бошки не любят открытое пространство имхо

  • 25 липня 2014 12:10
  отлично!

  сорт хороший и выращивать нормально! берите и не пожалеете)

  • 25 липня 2014 12:07
  супер!

  сорт хорош...берите и пробуйте))

  • 25 липня 2014 11:50
  оффигенчик!

  етот сорт наверное один из лутших...вообщем возьмите и сами оцените))) лично мне понравился очень!

  • 25 липня 2014 11:46
  бомба!

  сорт хороший и несет хорошо! так что берите и пробуйте)))

  • 03 червня 2014 22:26
  авто черничка

  Буду краток. Постоянный клиент магазина. Один раз только 2 года назад заказывал авто Блюббери на другом ресурсе, так как не было в наличии. Но пять вернулся сюда, так как сравнивать даже нечего. Рост не очень высокий, с приятными фиолетовыми оттенками. Эстетически очень красиво и вкусно очень, аж слюнки капают на клаву пока писал ))

  Записался на форуме в тестировщики новых сортов. Очень хочу протестировать новые автофемки

  Удачи и успехов!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду