• Огляд

  Серед тисяч існуючих на сьогоднішній день гібридів і модифікованих сортів конопель, Аuto Blueberry Bliss feminised навряд чи колись загубиться або безславно зникне. Йому з самого початку була приготовлена доля одного з видатних штамів, яким він і є до цього дня. Заради автоквіта, селекціонери банку насіння Ganja Seeds використовували в кросі найчистіший ruderalis, а для всього іншого використовувалися стрейни BlueBerry, White Widow і Super Skunk. Навіть якщо ви поки не знайомі з чорничним сортом, про «Білу Вдову» і «Супер Сканк» напевно чули чимало дивовижних історій. А тепер уявіть, що Аuto Blueberry Bliss feminised вдалося перейняти все найкраще у названих зірок комерційного ринку марихуани. Хоча б кілька разів у житті купити таке насіння конопель повинен кожен гровер.

  Загальні характеристики конопель Blueberry Bliss

  Фемінізований автоквіт Аuto Blueberry Bliss feminised принесе вам не менше 400 грам (а іноді і 600) убивчої марихуани через десять-дванадцять тижнів після потрапляння насіння в родюче середовище. Всього 80 сантиметрів максимальної висоти куща, а такі вражаючі результати. Але це реальність, якою, безумовно, пишаються селекціонери Ganja Seeds. У готової марихуани вельми високий рівень ТГК при середньостатистичних показниках інших фітоканнабіноідов. Істотне домінування індіки над сатіва дозволяє говорити про вбивчі властивості цього канабісу не для красного слівця, а насправді.

  Вирощування конопель Blueberry Bliss

  Гровінг для рослин сорту Аuto Blueberry Bliss feminised порівняно простий і проблему може становити лише відносна крихкість. В основному це стосується бічних гілок. В іншому у вирощуванні конопель Аuto Blueberry Bliss немає ніяких критичних правил. Все прекрасно працює в будь-яких умовах (індор, аутдор, гроубокс).

  Медичне застосування конопель Blueberry Bliss

  Якщо вам потрібно буде використовувати коноплю Аuto Blueberry Bliss feminised в медичних цілях, пам'ятайте, що при будь-якому болю вона буде показувати високу ефективність. Ну, і, природно, при попаданні в стресові ситуації, ніщо так швидко не виведе вас з цього небажаного стану, як це зможе всього за пару затяжок канабіс Аuto Blueberry Bliss feminised.

  Аромат і ефект конопель Blueberry Bliss

  Для тих, хто погано знайомий зі смаком лісових ягід і чорниці, сорт стане справжнім відкриттям. Ягідні нотки фігурують не тільки в ароматі і запаху, але і смаку. Ефект у марихуани м'який та розслаблюючий.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :BlueBerry x WW x Super Skunk x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1716
  Buy Auto Blueberry Bliss feminised Ganja Seeds
  Фемінізований автоквіт Аuto Blueberry Bliss feminised принесе вам не менше 400 грам (а іноді і 600) убивчої марихуани через десять-дванадцять тижнів після потрапляння насіння в родюче середовище. Всього 80 сантиметрів максимальної висоти куща, а такі вражаючі результати.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Blueberry Bliss feminised Ganja Seeds

  1
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.5 / 5
  4.50 із 5 зірок
  • 23 червня 2022 05:29
  Ви припустили маленьку помилку

  У огляді написано що сорт зріє 10-12 неділь, а от у розділі характеристик — 7-9 неділь. Де саме ви дали маху?)

  • 11 червня 2019 14:18
  зщшг

  Хлопці, відмінний сорт, пригощали, і сибе вже парочку замовив, всім рекомендую!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду