• Огляд

  Кросом двох популярних сортів Auto Blueberry і Bio Diesel Mass, селекціонери сідбанка GanjaSeeds показали, що, незважаючи на велику кількість на ринку комерційної марихуани завжди може з'явитися новий гібрид, який заслуговує на особливу увагу гроверів. Фемінізоване насіння протягом багатьох років радує коноплярів високими сходами і добірними шишками в кінці кожного сезону.

  Общие характеристики конопли Blue Diesel

  Головною відмінною рисою даного сорту марихуани є високий вміст тетрагідроканнабінолу та середня частка каннабідіола. Причому, ТГК не менше 16%. У досвідчених гроверів цей показник може виявитися значно вище. Що стосується врожайності, то для регулярів це було б замало, а от для автоквітів цілком достатньо- близько 400-600 грамів з квадратного метра використовуваної площі під посів. На цвітіння у рослин йде не менше семи тижнів, але і не більше дев'яти. Визначення піку зрілості календарно ускладнене, тому коноплярі повинні самі визначати в процесі гровінга, коли прийшов час харвесту.

  Вирощування конопель Blue Diesel

  У догляді рослини абсолютно невибагливі. Від вас вимагається своєчасно робити підживлення, виконувати при необхідності підрізування і все. Для новачків сорт стане хорошим дебютним варіантом, а досвідчені коноплярі можуть активно використовувати знайомі техніки і експериментувати, освоюючи нові.

  Медичне застосування конопель Blue Diesel

  Так, офіційно стрейн не відноситься до категорії медичних, але він максимально ефективно бореться з нападами мігрені і станами, які провокують депресію. Гібрид надає посильну допомогу в зміцненні сну і поліпшенні апетиту. Про антистресові властивості конопель відомо і так.

  Аромат і ефект конопель Blue Diesel

  Цвітіння супроводжується приємними ягідними нотками в ароматі конопель, а в процесі куріння проявиться незабутній чорничний присмак.

  Ефект від впливу приємний, розслабляючий і наповнює поступово все тіло. Триває протягом декількох годин, без пікових станів, рівно і стабільно.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:приємний, розслабляючий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Auto Biodiesel Mass x Auto Blueberry
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 2234
  Buy Auto Blue Diesel feminised Ganja Seeds
  Головною відмінною рисою даного сорту марихуани є високий вміст тетрагідроканнабінолу та середня частка каннабідіола. Причому, ТГК не менше 16%. У досвідчених гроверів цей показник може виявитися значно вище.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  5 reviews for Auto Blue Diesel feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 09 листопада 2022 16:42
  Бомба...

  Бли этот сорт очень радует не то что по дням а по часам волшебные семки,вот думаю что ещё можно заказать.
  Наверное что-то для разнообразия)). . . . . . . . . . . . .. . . . . . .. . . . .. . . . . . . .. . . . .. . . . .. . . . . . . .. . . . . .

  • 09 листопада 2022 13:34
  Как всегда всё в огнях.....

  Ну что тут сказать заказывал эти семки три раза каждый из них всё чётко,без задержек,ну а по семкам проростают примерно за 3-5 дней,есть уже ёлочки которым уже 45 дней от семки высота примерно 1м. Уже начинает цвести,говорю сразу,любые семки нужно нормально удобрять следить за всем что есть,нет культуры автоцвета которая будет почти как сорняк,удобрять,поливать,мешать хорошую землю,и следить за светом.и всё будет ништяк

  • 21 жовтня 2022 02:24
  Идеальные семки.который подходят для дома.

  Ну что сказать,купил эти семки очень ими доволен, всё проросло им нет ещё месяца а уже имеют шесть этажей,и останавливаться не собираются, растёт очень красиво, заказ ещё очень доволен этими семочками огромное спасибо магазину.

  • 12 червня 2019 10:13
  Auto Blue Diesel feminised

  Спасибі хлопці! з цим штамом мені місяці 2 було легко в 6 прокидатися на роботу. Скажу чесно, під цією штукою керувати екскаватором схоже на комп'ютерну гру. Сильні шишки, можна і загубитися. але якщо по чуть чуть то взагалі тупняк немає.

  • 16 червня 2017 19:22
  спасибо,за заказик

  спасибо,за заказик что отослали так быстренько,вы маськи!! :-)))ггг))

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду