• Огляд

  Надзвичайно потужний потенціал ефекту, а також генетична стабільність і видатна врожайність забезпечили цьому індіка-домінантному гібриду визнання у канна-спільноті від самої миті його таємничої появи на світ. Захопливий процес грова Auto Black Opium схожий на магічний ритуал, а дивовижний зовнішній вигляд рослини прирівнює її до свого роду артефакту, що наділений чарівними властивостями. Доторкніться до його екзотичних чар, і ви відчуєте усю глибину Всесвіту, що причаївся за межами нашої дійсності.

  Історія походження та особливості сорту Auto Black Opium

  Генетичне походження стрейна овіяне легендами та здогадками, що надають йому особливої таємничості. Серед ймовірних батьків найчастіше згадуються Blueberry та Opium з певним впливом колумбійської сатіви та афганської індіки. Функціонал автоцвітіння стрейну забезпечує канадський рудераліс. Міцні кущі сорту з виразними колами, попри індічну розкішну структуру, вирізняються доволі високим зростом і в ідеальних умовах досягають 130-165 см. Щільне листя темно-зеленого кольору, завдяки високому вмісту антоціанів, на пізніх стадіях дозрівання набуває фіолетового забарвлення. Масивні пурпурно-золотисті суцвіття усіяні блискучими краплями наповнених ароматними смолами трихом, які, зміною відтінку з прозорого на молочний з бурштиновими вкрапленнями, скажуть вам про свою готовність до харву.

  Вирощування Auto Black Opium

  Auto Black Opium – доволі стійкий і універсальний сорт, придатний для будь-яких методів вирощування, проте розкрити свій дивовижний потенціал він здатний лише під рукою більш досвідченого гровера. Зважаючи на вкрай інтенсивний аромат на цвітінні, в індорі обов'язковою умовою буде встановлення потужного канальника з надійною системою фільтрації. В ауті ж потурбуйтеся про додаткові заходи з маскування або оберіть опцію партизанського грова. Суворо дотримуйтеся графіка поливу і внесення добрив, віддаючи перевагу органічному вирощуванню. Обравши мінеральні добрива, не забудьте про промивку рослини протягом 10-14 останніх днів циклу. Таким чином ви позбавитеся хімічного присмаку шишок. Застосування LST і SCRoG допоможе розподілити вегетативну масу в одній площині й тим самим підвищити доступ світла до усіх суцвіть, що стане вагомою умовою підвищення показників врожайності. В індорі забезпечте рослині стабільний мікроклімат, світлодіодне освітлення повного спектра з дотриманням режиму 20/4 протягом усього циклу та досконалу вентиляцію у поєднанні з обдувом у зоні куща. Протягом останніх трьох тижнів цвітіння переведіть температуру на більш прохолодний режим і насолоджуйтеся зміною кольору листя на глибокий фіолетовий відтінок.

  В ауті висаджуйте сорт на сонячній, провітрюваній ділянці з родючим ґрунтом, збагаченим мікоризою. Регулярно оглядайте рослини на наявність шкідників або захворювань. На завершальній стадії цвітіння, важким й усипаним трихомами шишкам знадобиться значна підтримка, тож заздалегідь подбайте про встановлення підпірок або ж підв'яжіть гілки м'яким садовим шнуром.

  Терміни цвітіння та врожайність Auto Black Opium

  Сорт демонструє дещо триваліший цикл дозрівання, ніж більшість автоквітів, і буде готовий до харву через 80-90 днів після проростання. По завершенні циклу на уважного і терплячого конопляра чекає довгоочікувана нагорода – неймовірні 800-1000 г/м2 в індорі та 500-600 г з куща в ауті. Погодьтеся, воно того варте!

  Смак і аромат Auto Black Opium

  Складний профіль терпенів і оповита таємницями генетична спадщина сорту визначають багатство і різноманітність його органолептичної палітри. Насичена ягідна основа з вираженими пряними та деревними нотками поступово розкривається витонченими акордами цитрусових. На видиху ледь вловимий відтінок лісових трав і хвої тонким шлейфом сплітає усі «звуки», що входять до його складу, створюючи симфонію неповторної гармонії й майстерності авторів.

  Рекреаційний та медичний ефекти Auto Black Opium

  Auto Black Opium, немов чарівне заклинання, здатний з однієї затяжки занурити у глибоку релаксацію навіть бувалого раста. На мить він опромінить вас осліплюючим спалахом ейфорії, але лише для того, аби, подібно до магічного туману, оповити ваші тіло та розум важким індічним стоуном на кілька годин. З розвитком ефекту, ви з вдячністю відчуєте, як ваш внутрішній простір звільняється від думок та занепокоєння, а м'язи – від напруження. Сорт ідеально підходить для вечірньої сесії, сприяючи міцному, глибокому сну. Надзвичайно виражені седативні та знеболювальні властивості Auto Black Opium дають змогу застосовувати сорт у терапії розладів психоемоційного спектра, розсіяного склерозу та епілепсії, усуненні больових та запальних процесів.

  Увага! Сорт наділений дуже високим вмістом ТГК (до 29%)!

  Наполегливо рекомендуємо відповідальне ставлення до дозування.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8948
  Buy Auto Black Opium feminised Ganja Seeds
  Надзвичайно потужний потенціал ефекту, а також генетична стабільність і видатна врожайність забезпечили цьому індіка-домінантному гібриду визнання у канна-спільноті від самої миті його таємничої появи на світ.
   В наявності 
  279,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду