• Огляд

  Насіння конопель auto Big Devil XL feminised після висадки в грунт перетворюється в більші, ніж звичайні автоквітучі штами рослини з численними бічними гілками. На кожному відгалуженні утворюється великий товстий бутон, який переповнений смолою. Насіння канабісу цього гібрида дозволять отримати високоякісний продукт, за умови, що конопляр створить належні умови для культури. Продуктивність однієї рослини в природному середовищі може бути 50 або 350 грам, в залежності від повноцінності догляду (частота поливу, кліматичні умови, підгодівля). З галявини в 1 м2 (indoor), гроверу вдасться зняти 420-650 грам чудових шишок.

  Походження конопель Big Devil XL

  Гібрид третього покоління auto «Великий Диявол XL» feminised - справжній показник професійної майстерності селекціонерів. Генетики мали намір створити черговий шедевр, тому відповідально підійшли до вибору батьківських ліній. Для схрещування були обрані автоквітучі стрейни Big Devil # 2 і «Джек Херер».

  Вирощування конопель Big Devil XL

  Повний життєвий цикл представленого штаму надзвичайно короткий і становить всього 63 дні. Канабіс витягується вгору до 110-160 сантиметрів. Така висота може стати проблемою для конопляра, який не має місткого гроубокса. Вирішити цю складність вдасться за допомогою застосування відповідного для автоквіта тренування. Без особливого стресу растішки реагують на метод «Екран зелені» або загинання. Досвідченим ботанікам рекомендується застосувати техніку супер-кроппінг (ефективна техніка збільшення врожайності з високим рівнем стресу). У закритому грунті поливати кущі необхідно часто, але помірно, а на вулиці здійснювати полив потрібно якомога рясніше (2 рази на 6 днів).

  Аромат і ефект конопель Big Devil XL

  Насичений смак і яскравий запах, де переважають глибокі ноти лимона і ладану, властиві сухим суцвіттям цього сорту. Збалансована дія на організм має на увазі фізичне розслаблення, на тлі активного мислення. Думки переповнені новаторськими і творчими ідеями, що сприяє проведенню цікавого і захоплюючого вихідного дня.

  Медичне застосування конопель Big Devil XL

  Про лікарські властивості марихуани цього штаму нічого не відомо, однак чудовий вплив відмінно впливає на психіку, за лічені хвилини покращуючи настрій і повертаючи інтерес до життя.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 400 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:збалансований, легка ейфорія, творчий потенціал
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Auto Big Devil # 2 x Auto Jack Herer
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6994
  Buy Auto Big Devil XL feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель auto Big Devil XL feminised, після висадки в грунт, перетворюються в більші, ніж звичайні автоквітучі штами, рослини з численними бічними гілками
   В наявності 
  119,60 грн.

  1 review for Auto Big Devil XL feminised Ganja Seeds

  0
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4 / 5
  4.00 із 5 зірок
  • 19 вересня 2020 11:29
  Звёзд с неба не хватает

  Хороший сорт для аута. Высота 1-1,2м, вега долгая, вызрел за 100 дней. Выход ~40 гр. с куста. Накур позитивный, добрый но без изюминки, быстро прикуриваешься.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду