• Огляд

  Ідеальний подарунок прихильникам солодких бананових і фруктово-ягідних сортів канабісу, які звикли до рясних врожаїв і безпрецедентного за потужністю стаффу. Дивовижний Auto Banana Punch feminised з'явився в асортименті нашого сідшопу відносно нещодавно, проте вже набув цілком заслуженої популярності. Вашій увазі представлений цілком універсальний стрейн, не обтяжений фотоперіодною тривалістю і супутніми умовами гровінгу – ідеальний варіант для відносно простого вирощування.

  Особливості генетики

  Індіка-домінантний автоквітучий фемінізований гібрид (60/30/10) – результат копіткої селекції, фіналом якої став мультилінійний крос ароматного Banana OG з колоритним, не менш вражаючим Purple Punch і подальшим апгрейдом класичним рудералісом. Брідери домоглися збереження ключових переваг батьківських стрейнів, створивши підсумковий гібрид міцним, стійким до патогенів, а головне, витривалішим до потенційних негативних зовнішніх чинників (посуха, нестача поживних речовин, дисбаланс відносної вологості тощо).

  Зовнішні риси та переваги

  Наявність генетики рудералісу позначилася на тривалості цвітіння рослин і життєвого циклу загалом, що становить лише вісім-дев'ять тижнів. За цей проміжок часу, кущі ледь сягають метрової висоти, проте в умовах індору їхня компактна індічна структура дає змогу коноплярам зібрати близько 400 г/м2 неперевершених бутонів. В аутдорі продуктивність рослин коливається у межах 80-150 грамів з куща. Така «виделка» залежить виключно від навичок і успішних дій гровера протягом усього процесу вирощування. Якісна сушка і пролічка забезпечать отриманий стафф не тільки вишуканим ароматом, а й потужністю, свідченням чого якої стане рівень ТГК, що становить 20%. Окремо слід відзначити й помірний вміст канабідіолу (близько 1%).

  Культивація

  Фактично, ви можете використовувати будь-який посібник з вирощування автоквітучих фемінізованих сортів канабісу для розуміння загального плану і схеми догляду. Короткий життєвий цикл значно спрощує набір дій гровера. На додачу, автоквіт позбавляє регулювання переходу у цвітіння, а фемінізоване насіння утворює виключно жіночі рослини, що є додатковим плюсом у скарбничку комфортного гровінгу. Тож цілком очевидно, що агрономам-початківцям Auto Banana Punch підійде якнайкраще.

  Задля збільшення продуктивності грову, експерти сідшопу GanjaSeeds рекомендують помірну дефоліацію та підгинання для забезпечення рівномірного розподілу світла та циркуляції потоків повітря у кроні куща. Такий підхід забезпечить відмінну щільність шишок на піку зрілості без присутності плісняви або грибка.

  Не забувайте й про тренування. Стрейн відмінно реагує на LST і SCROG. Поливайте рослину згідно з графіком і дозовано вносьте добрива, оскільки автоквітучі сорти не толерують «переїдання» і поживних речовин їм потрібно зовсім небагато.

  Наслідком роботи конопляра стануть рослини з індічною зовнішністю і масивною центральною колою, яка дасть ріст не менш вражаючим бічним відгалуженням з великими суцвіттями. На цвіті шишки набудуть ніжно-бузкового, злегка рожевого забарвлення, що на тлі світло-зеленого масивного листя матиме вельми ефектний вигляд.

  Смак і аромат

  Auto Banana Punch - напрочуд апетитний гібрид із вираженим тропічним фруктовим запахом уже на стадії цвітіння. Після сушіння і пролічки, бутони буквально випромінюють чіткий ароматичний мікс стиглого банана, суниці та цитрусових, доповнених пряним акордом вологої землі. Димний ескіз на видиху зміниться нотками ананаса і дизельного палива.

  Ефект

  У терапевтичних цілях Auto Banana Punch ефективний як седативний і знеболювальний засіб, натуральний антистрес, стимулятор апетиту і «антидот» від безсоння.

  Ідеальний вечірній стрейн запам'ятається не лише своєю органолептичною довершеністю. Декілька затяжок достатньо для того, аби приємна тепла хвиля розлилася по усьому тілу, а нервове напруження зникло без сліду. Потужний заспокійливий ефект супроводжується відчуттям радості, емоційного піднесення.

  Auto Banana Punch – один з найкращих сортів «нової школи» в асортименті сідшопу GanjaSeeds. Якщо Ви шукаєте щось особливе, смачне, потужне, легке у вирощуванні за коротких часових рамок, можемо з упевненістю сказати – Ви на кінцевій зупинці!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Purple
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8934
  Buy Auto Banana Punch feminised Ganja Seeds
  Ідеальний подарунок прихильникам солодких бананових і фруктово-ягідних сортів канабісу, які звикли до рясних врожаїв і безпрецедентного за потужністю стаффу.
   Немає в наявності 
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду