• Огляд

  Демонструючи найкращі досягнення сучасної селекції, Auto Fat Banana анітрохи не поступається фотоперіодним сортам у продуктивності та потужності ефекту. Цей гібрид – справжня знахідка для тих, хто цінує потенціал канабісу та унікальний досвід його вирощування, доступний як новачкам, так і ветеранам грова.

  Генетика

  Auto Fat Banana – фемінізований автоквітучий індика-домінантний (70/20/10) гібрид із високим вмістом ТГК (до 22%). «Батьки» стрейну – фотоперіодна Fat Banana, чий генетичний профіль був доповнений функціоналом автоцвітіння та різноманітністю ароматів Cookies Auto. Компактні кущі, що досягають висоти всього 70-100 см в індорі і 90-120 см в ауті, гармонійно впишуться в невеликий гроубокс або затишну локацію ауту і не потребують інтенсивної корекції, що буде дуже доречним при нестачі досвіду в даній галузі. Щільні, пірамідальні суцвіття, що густо покривають міцні гілки, виробляють колосальну кількість смолистих трихом, які послужать щедрим джерелом сировини для виробництва гашишу та екстрактів.

  Смак та аромат

  Виразний смак стиглого банана та тропічних фруктів із щіпкою спецій, землистості та стиглих ягід. Подрібнені суцвіття випромінюють насичений аромат, який посилюється при розпалюванні, трансформуючись у плавну органолептичну композицію. Крім домінуючих фруктових акордів у ній чітко звучать нотки випічки, м'яти, пряних трав і солодких цитрусових, а післясмак зачаровує ледве вловимим шлейфом бергамота.

  Рекреаційний та медичний потенціал

  Auto Fat Banana відрізняється потужним індичним ефектом, так що радимо відкласти зустріч з ним на вечірній час, щоб метушня та багатозадачність робочих буднів не застигли вас зненацька. При дотриманні дозувань, стрейн має унікальну здатність м'яко розслаблювати тіло і свідомість без загальмованості, сприяючи приємному проведення часу соло або в компанії однодумців. Не забудьте запастися снеками та освіжаючими напоями. Повірте, вони будуть дуже доречними.

  Завдяки широкому профілю терпенів і канабіноїдів, а також їх гармонійній взаємодії, Auto Fat Banana має значний терапевтичний потенціал. Стрейн легко усуває депресію, стрес, безсоння, біль і запалення будь-якої природи, м'язові спазми і болі в суглобах. Здатність стрейну підвищувати апетит застосовується при розладах апетиту, а також як додаткова терапія пацієнтів, які проходять курс хіміотерапії.

  Вирощування

  Стрейн легко адаптується до різних умов, розкриваючи генетичний потенціал за дотримання базових правил грова. Однак, як і будь-який індика-домінантний гібрид, Auto Fat Banana віддає перевагу помірно вологому і сонячному клімату, в якому ризик появи цвілі зводиться до мінімуму. Акуратно та своєчасно видаляйте велике листя для кращої циркуляції свіжого повітря всередині кущів. Рекомендуємо регулярно проводити профілактичну обробку рослин за допомогою органічних засобів захисту. Стадія передцвіту ознаменує появу аромату, який посилюватиметься в міру дозрівання шишок. Саме тому встановлення надійного канальника та вугільного фільтра в індорі – обов'язкове!

  В ауті, для посадки зміцнілих саджанців, вибирайте віддалену локацію, приховану від цікавих очей. Як репеленти, а також з метою маскування аромату ваших улюблениць, замаскуйте кущі запашними рослинами, наприклад полином, базиліком або лавандою.

  В індорі забезпечте достатній повітрообмін та обдув за допомогою осцилюючих вентиляторів, уникаючи направленого повітряного потоку на листя. Оптимальний режим освітлення протягом усього циклу – 20/4.

  Терміни дозрівання та врожайність

  Auto Fat Banana - це не тільки видатний за всіма параметрами стрейн, але і служба швидкої доставки щедрого врожаю. В індорі з моменту проростання насіння рослина завершує свій життєвий цикл всього за 9-10 тижнів, приносячи 375-450 г/м². В умовах сонячного ауту ця бананова леді висловить подяку за кропітку працю та турботу у вигляді 90-175 г ароматних шишок з одного куща.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 9135
  Buy Auto Fat Banana feminised Ganja Seeds
  Цей гібрид – справжня знахідка для тих, хто цінує потенціал канабісу та унікальний досвід його вирощування, доступний як новачкам, так і ветеранам грова.
   В наявності 
  279,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду