• Огляд

  Призначення пристрою полягає в регулюванні температури всередині гроубокса. Термореле вміститься в будь-який бокс і в максимальному ступені полегшить процес підтримки температурного режиму, коли температура повітря перевищить задані значення, спрацює датчик, і вимкнуться фітолампи. При досягненні оптимальних показників термореле знову включить лампи, почнеться нагрівання повітря. Рівень температури підтримується точно, допускаються мінімальні неточності в 1 градус.

  Встановити терморегулятор нескладно багато в чому за рахунок невеликого розміру. Шнур від пристрою не повинен лежати не поверхні, зробіть так, щоб він знаходився в підвішеному стані, не торкався стінок коробки або світловідбивних панелей. Якщо все зробити правильно, зможете отримати максимально точні показники.

  Найкраще купити термореле для гроубокса разом з системою автоматичного управління кліматом Jarvis. В такому випадку вам зовсім не доведеться стежити за температурним режимом, підтримувати оптимальний мікроклімат, переживати. За нього все зробить система клімат-контролю.

 • Характеристики
  Країна:Україна
  Виробник:Grow Shop
Код товара: 8097
Buy Термореле для гроубокса
Термореле вміститься в будь-який бокс і в максимальному ступені полегшує процес підтримки температурного режиму.
Артикул:GS08097
 Out of stock 
526 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду