• Огляд

  12-літровий горщик з агрополотна - ідеальний вибір раціонального конопляра. Такі горщики забезпечують рослини каннабісу якісною аерацією (стабільний доступ кисню до коренів) і гарантують помірний дренаж (відсутність надлишків вологи в субстраті). Обидва ці чинники формують середовище, з самого початку не схильне до утворення цвілі і грибка, що ще вище ставить агротекстильні горщики в рейтингу ніж пластик або кераміка.

  Також не варто забувати про стійкість матеріалу. Ніякі падіння, механічні дії не впливають на ємність, на відміну від названих вище матеріалів.

  Обсягу в 12 літрів цілком достатньо для вирощування сортів марихуани, висота дорослої особини яких не перевищує півметра. Однак для більш точних розрахунків рекомендуємо уважно читати опис стрейна безпосередньо від виробника. Також дана торгова позиція від бренду GanjaSeeds відмінно підходить під культивування розсади до моменту пересадки на присадибну ділянку або в більші горщики.

 • Характеристики
  Розміри:25х25 см
  Об`єм:12 л
  Країна:Україна
  Виробник:Grow Shop
Код товара: 8296
Buy Агротекстильний горщик 12 л
12-літровий горщик з агрополотна - ідеальний вибір раціонального конопляра. Такі горщики забезпечують рослини каннабісу якісною аерацією (стабільний доступ кисню до коренів) і гарантують помірний дренаж (відсутність надлишків вологи в субстраті).
Артикул:GS08296
 В наявності 
60 грн.

1 review for Агротекстильний горщик 12 л

1
0
0
0
0
Середня оцінка покупців
5 / 5
5.00 із 5 зірок
 • 24 травня 2022 11:44
Удобная штука.

Еще не разу не пользовался. Но прочитав разные мнения, разных людей(садоводов, цветоводов и наших "коллег") Многое узнал положительного об - Агротекстильных горшках. Так что попробовать стоит. Безопаснее, мобильнее и урожайнее.

Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду