• Огляд

  Вдосконалюйте свій досвід культивування в індорі з надсучасними кастомізованими світлодіодними лампами повного спектра від GanjaSeeds!

  Повний спектр освітлення

  Розкрийте реальний потенціал ваших рослин за допомогою повного спектра освітлення, що імітує природне сонячне світло. Наші лампи випромінюють ідеальне поєднання довжини хвиль у діапазоні 3500K з червоним, ультрафіолетовим та інфрачервоним спектрами. Завдяки такому широкому діапазону, ваші рослини отримають ідеальне освітлення на кожній стадії розвитку.

  Світлодіоди Samsung LM301H

  Наші лампи обладнані високоякісними світлодіодами LM301H від компанії Samsung і володіють неперевершеними характеристиками та гарантією використання терміном до 8 (!) років. З ними ви можете бути впевнені, що ваші рослини забезпечені світлом, необхідним для інтенсивного росту і максимальної врожайності.

  Ефективність промислового рівня

  Наші лампи спроєктовані з урахуванням вимог професійного вирощування: інтегрований драйвер і конструкція "все в одному" унеможливлюють будь-які складнощі під час встановлення. Крім того, відсутність вентилятора в дизайні гарантує безшумну роботу і комфорт використання.

  Оптимальне розсіювання тепла

  Інноваційна технологія тепловідведення дає змогу підтримувати ідеальний баланс температури простору вирощування. Завдяки міцному алюмінієвому радіатору забезпечується ефективне відведення тепла, гарантуючи відсутність високих температур.

  Адаптивна конфігурація

  Від невеликих приміщень і наметів до вертикальних стелажів, наші 6- і 10-смугові світильники легко вписуються у будь-який простір. Відрегулюйте рівномірність освітлення завдяки надійним металевим підвісам. Функція дімірування (регулювання яскравості освітлення) забезпечує скорочення енерговитрат і тонке налаштування інтенсивності світлового потоку відповідно до потреб рослин під час проходження ними різних стадій дозрівання.

  Комплектація

  У наявності панелі розміром 100x100 см у повній комплектації з можливістю встановлення 6- і 10-смугових світильників потужністю 480 Вт і 800 Вт відповідно. До комплекту постачання входить адаптер для підключення до американських розеток (Тип А), що забезпечує зручність сумісності.

  Наша відданість якості відображена в кожній деталі, навіть у фірмовому логотипі, що прикрашає кожну панель. Обираючи світлотехнічні рішення від GanjaSeeds, ви обираєте знак якості та передовий досвід у галузі технологій вирощування.

  Зробіть крок назустріч інноваційним технологіям вирощування рослин. Перейдіть на новий рівень культивування з LED-лампами повного спектра від сідшопу GanjaSeeds і розкрийте потенціал ваших рослин, досягнувши небаченої раніше досконалості.

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Корпус:Металевий, радіатор алюміній, активне охолодження
  Світловий потік ЛМ:3500К
  Спектр:Повний спектр - Full Spectrum: 380 nm - 840 nm
  Номінальна частота:120-260 Вольт
  Потужність:480-800 Вт
  Габаритні розміри, мм:100x100
  Строк служби:8 лет
Код товара: 8997
Buy LED-панель 480-800 Вт
Вдосконалюйте свій досвід культивування в індорі з надсучасними кастомізованими світлодіодними лампами повного спектра від GanjaSeeds!
 В наявності 
25 960 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду