• Огляд

  З усіх існуючих на сьогоднішній день варіантів ємностей під вирощування канабісу, мабуть, саме агрополотно, як основний матеріал вважається оптимальним по співвідношенню ціни-якості. Агротекстильний горщик на 18 літрів - чудовий вибір для культивації конопляних рослин від моменту прокльовування насіння до безпосередньо харвесту.

  Важливо! Весь життєвий цикл «пройти» в резервуарах подібних габаритів здатні тільки растішки, чия пікова висота не перевищує позначки 70-90 сантиметрів. В іншому випадку, кореневій системі буде недостатньо простору, а растіха не зможе розкрити повністю свій потенціал. Уважно ознайомтеся з описом штаму виробником. Як правило, там міститься вся необхідна інформація.

  Чому варто вибрати агротекстильний горщик від GanjaSeeds? Це виняткова якість, стійкість і міцність матеріалу, відмінний дренаж і стабільна аерація субстрату, а головне - повна свобода розвитку кореневої системи. Доступність ціни і виваженість покупки - кращі порадники гровера!

 • Характеристики
  Розміри:30х28 см
  Об`єм:18
  Країна:Україна
  Виробник:Grow Shop
Код товара: 8297
Buy Агротекстильний горщик 18 л
З усіх існуючих на сьогоднішній день варіантів ємностей для вирощування канабісу, мабуть, саме агрополотно, як основний матеріал вважається оптимальним по співвідношенню ціни-якості.
Артикул:GS08297
 В наявності 
66 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду