• Огляд

  Підвищена і знижена напруга мережі, її різкі перепади можуть завдати шкоди техніці, в тому числі і гроверському обладнанню. Купити реле напруги можна якраз для захисту свого майна від таких ситуацій. Крім обладнання, можна нашкодити і іншим речам, які знаходяться поруч з плантацією. Пристрій вимикає навантаження якщо напруга вийде за певні межі. Навантаження включиться самостійно, коли напруга повернеться в зазначений діапазон. За допомогою цього засобу можна дізнатися причину останнього відключення навантаження. Це робиться натисканням кнопки на передній панелі.

  Сам пристрій управляється мікроконтролером, який аналізує напругу в мережі і відображає її діючі показники на цифровому індикаторі. Кнопки на лицьовій стороні приладу дозволяють встановити граничні межі автоматичного вимкнення та затримки включення. Миготіння індикатора означає відсутність напруги на виході приладу. При знаходженні напруги в мережі в дозволених межах через 15 секунд навантаження включиться, а індикатор перестане блимати. Навантаження не підключиться до мережі, поки напруга не в нормі.

 • Характеристики
  Країна:Україна
  Виробник:Grow Shop
 • Реле напруги серії v-protector Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8100
  Buy Реле напруги серії v-protector
  Підвищена і знижена напруга мережі, її різкі перепади можуть завдати шкоди техніці, в тому числі і гроверському обладнанню. Купити реле напруги можна якраз для захисту свого майна.
  Артикул:GS08100
   Out of stock 
  660 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду