• Огляд

    Підвищена і знижена напруга мережі, її різкі перепади можуть завдати шкоди техніці, в тому числі і гроверському обладнанню. Купити реле напруги можна якраз для захисту свого майна від таких ситуацій. Крім обладнання, можна нашкодити і іншим речам, які знаходяться поруч з плантацією. Пристрій вимикає навантаження якщо напруга вийде за певні межі. Навантаження включиться самостійно, коли напруга повернеться в зазначений діапазон. За допомогою цього засобу можна дізнатися причину останнього відключення навантаження. Це робиться натисканням кнопки на передній панелі.

    Сам пристрій управляється мікроконтролером, який аналізує напругу в мережі і відображає її діючі показники на цифровому індикаторі. Кнопки на лицьовій стороні приладу дозволяють встановити граничні межі автоматичного вимкнення та затримки включення. Миготіння індикатора означає відсутність напруги на виході приладу. При знаходженні напруги в мережі в дозволених межах через 15 секунд навантаження включиться, а індикатор перестане блимати. Навантаження не підключиться до мережі, поки напруга не в нормі.

  • Характеристики
    Країна:Україна
    Виробник:Grow Shop
Код товара: 8100
Buy Реле напруги серії v-protector
Підвищена і знижена напруга мережі, її різкі перепади можуть завдати шкоди техніці, в тому числі і гроверському обладнанню. Купити реле напруги можна якраз для захисту свого майна.
Артикул:GS08100
 Out of stock 
660 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду