• Огляд

  При вирощуванні конопель в домашніх умовах рослині потрібен якийсь контейнер, в якості якого рекомендуємо купити горщик для канабісу на 15 літрів. Він виготовлений з одношарової тканини під назвою «агрополотно». Цей матеріал пропускає повітря і рідини, залишаючи в грунті тільки ту кількість вологи, яка потрібна марихуані для здорового і стабільного розвитку. У тканинного контейнера немає жорстких стінок, коренева система розташовується в землі максимально вільно. Завдяки цьому зростання коренів нічого не стримує. Зі здоровими і розгалуженими корінцями та надземною частиною конопля стає все кращою. Крім цього, текстильний матеріал не завдає шкоди рослині при нагріванні, не виділяє шкідливих елементів. Падінь і пошкоджень не боїться.

  Купити горщик 28х28 см можна для культивації як цілих конопляних кущів, так і звичайної розсади. Дуже зручно починати гровінг в теплому приміщенні до настання сезону культивування, а навесні або влітку висаджувати у відкритий грунт невеликий відросток. Тим самим ви заощадите час на проходження перших етапів життя канабісу та отримаєте аутдорний урожай раніше.

 • Характеристики
  Розміри:28х28 см
  Об`єм:15 л
  Країна:Україна
  Виробник:Grow Shop
 • Агротекстильний горщик 15 л Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8094
  Buy Агротекстильний горщик 15 л
  При вирощуванні конопель в домашніх умовах рослині потрібен якийсь контейнер, в якості якого рекомендуємо купити горщик для канабісу на 15 літрів.
  Артикул:GS08094
   Out of stock 
  68 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду