• Огляд

  Якщо ви збираєтеся вирощувати невеликий сорт марихуани, то рекомендуємо купити горщик на 10 літрів. Також настільки компактну ємність можна використовувати як тимчасовий варіант для висадки пророщеного насіння і отримання невеликих паростків. У міру розвитку конопель можна пересадити їх в горщик побільше.

  Спеціальне полотно пропускає повітря і позбавляється від зайвої вологи, зберігаючи грунт вологим в оптимальному ступені. Коренева система завдяки особливостям тканини може розвиватися, як у природному середовищі. Контейнери з пластика і інших матеріалів стримують розвиток і розширення коренів, через це вся рослина страждає. Агрополотно такого не допускає, воно дбає про стрейна.

  Вільний повітрообмін запобігає виникненню грибків або цвілі на поверхні грунту або біогумусу. Коріння не гниє навіть у випадках з переливом або при надто регулярному поливі. Крім цього, можна бути впевненими в безпеці контейнера. Якщо пластиковий та інші горщики бояться ушкоджень, ламаються, дряпаються, то з тканинним нічого не трапиться. Він може порізатися, але для цього потрібно постаратися.

 • Характеристики
  Розміри:24х24 см см
  Об`єм:10 л
  Країна:Україна
  Виробник:Grow Shop
Код товара: 8093
Buy Агротекстильний горщик 10 л
Якщо ви збираєтеся вирощувати невеликий сорт марихуани, то рекомендуємо купити горщик на 10 літрів. У міру розвитку конопель можна пересадити її в горщик побільше.
Артикул:GS08093
 Out of stock 
52 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду