• Огляд

  Лінійна лампа має вологозахисну оболонку і діодні фітоматриці повного світлового спектру. У конструкції є радіатори охолодження. Загалом, світильник не злякається ні вологи, ні перегріву - все продумано. Недорогий фітосвітильник на 60 Вт представлений двома матрицями по 30 Вт. Червоний і синій - найпотрібніші для здорового росту марихуани спектри, вони знаходяться в матриці в оптимальних чисельності та щільності. Саме така особливість і дозволила лампі виробляти світло, наближене до сонячного в найбільшій мірі. За рахунок впливу цих спектрів рослини не просто тягнуться вгору, вони ростуть рівномірно, коренева система стає здоровою, а зелена маса - яскравою і пишною.

  Світильник не вимагає багато простору, достатнє освітлення для розсади гарантується навіть в маленькому боксі. На корпусі з алюмінієвого сплаву встановлені решітки з дрібним перетином, що запобігають проникненню будь-яких твердих частинок всередину. Крім цього, корпус оснащений вентилятором, який постачає свіже повітря в лампу, що забезпечує оптимальний повітрообмін і охолодження радіаторів.

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Країна:Україна
  Аналог лампи ДНаТ, Ватт:Споживання електрики в 4 раз менше
  Модель:СОЮЗ
  Корпус:Металевий, радіатор алюміній, активне охолодження
  Світловий потік ЛМ:6000 лм
  Спектр:Повний спектр Full Spectrum біколор: 380 ~ 840 nm
  Номінальна частота:50/60 Гц
  Потужність:62 Ватт
  Робоча напруга:120-260 Вольт
  Кріплення:Металева ланцюг 1.5 метра, гачки фіксації
  Підключення:Провод 2.5 метра, вилка
  Габаритні розміри, мм:500х80х80
  Строк служби:50000 годин
  Генетика:12 місяців
Код товара: 8070
Buy Фітосвітильник Союз-05 62 Вт
Лінійна лампа має вологозахисну оболонку і діодну фітоматрицю повного світлового спектру. У конструкції є радіатори охолодження. Загалом, світильник не злякається ні вологи, ні перегріву - все продумано.
Артикул:GS08070
 В наявності 
1 885,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду