• Огляд

  Переваги агрополотна для культивації марихуани давно визнали коноплярі, тому ми пропонуємо купити горщик з цього матеріалу на 20 літрів. Керамічні та пластикові контейнери заважають корінню вільно розвиватися як у природному середовищі, на відміну від текстильного. Якщо зробити так, щоб кореневій системі нічого не заважало, то і надземна частина конопель буде відчувати себе краще, зеленої маси додасться, шишки дозріють швидше, а сама рослина стане міцнішою і стійкішою.

  Агротекстиль якісно відводить вологу від кореневої системи, однак залишає оптимальну для здорового розвитку кількість рідини, не висушуючи грунт. Це справжній подарунок для початківців гроверів. Тепер вони не зможуть залити растішки навіть при надмірному поливі: все зайве стече.

  Структура матеріалу запобігає розмноженню мікроорганізмів, появі грибка і цвілі. Для збереження марихуани не доведеться користуватися хімікатами, які шкодять готовому продукту і здоров'ю самого конопляра. Агрополотно щільне, його складно буде порвати, а від ударів і інших пошкоджень він не зламається.

 • Характеристики
  Розміри:31х31 см
  Об`єм:20 л
  Країна:Україна
  Виробник:Grow Shop
Код товара: 8095
Buy Агротекстильний горщик 20 л
Переваги агрополотна для культивації марихуани давно визнали коноплярі, тому ми пропонуємо купити горщик з цього матеріалу на 20 літрів.
Артикул:GS08095
 Out of stock 
80 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду