• Огляд

  Купити фітолампи біколор можна для використання при культивації марихуани в закритому просторі в якості основного або додаткового освітлення або того і іншого одночасно. Вона наповнює світловою енергією канабіс при вегетації і цвітінні, покращує показники врожайності і сам процес вирощування. Світлодіоди для цих цілей підходять найкраще, ніж інші світлові аналоги. Вони практично не гріються, витрачають мало електроенергії, довго живуть, мають повний спектр світла - що ще потрібно для успішного гровінга?

  Світильник виробляє 2 спектра: червоний і синій. Перший з них відповідальний за зростання і цвітіння конопель. Другий же займається збільшенням щільності і кількості суцвіть. Більш широкий кут розсіювання дозволяє використовувати світло з найбільшою ефективністю. Без хорошого освітлення в умовах замкнутого приміщення складно досягти хороших результатів, тому без недорогої фітолампи не обійтися. Досить заплатити один раз, і вона залишиться з вами на довгий час. Термін служби світильника становить 50 000 годин. Енергії він витрачає в рази менше ніж інші «колеги-освітлювачі».

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Робоча напруга:120-260 Вольт
  Потужність:15 Ватт
  Генетика:12 місяців
  Аналог лампи ДНаТ, Ватт:Споживання електрики в 10 разів менше
  Модель:GREEN LINE
  Світловий потік ЛМ:950
  Країна:Китай
  Строк служби:50000 годин
  Номінальна частота:50/60 Гц
  Підключення:цоколь Е27
  Спектр:Повний спектр Full Spectrum: червоних 90 шт: 630-650 nm Red, синіх 36 шт: 450-450 nm Blue
Код товара: 8055
Buy Фітолампа біколор Green Line 15 Вт
Купити фітолампи біколор можна для використання при культивації марихуани в закритому просторі в якості основного або додаткового освітлення або все одночасно.
Артикул:GS08055
 Out of stock 
888 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду