• Огляд

  Гроубокс без світловідбивачів приносить марихуані набагато менше користі, тому для отримання здорових рослин і щедрого харвесту рекомендуємо купити фольгований відбивач. Він потрібний не тільки для направлення світлового потоку в важкодоступні частини рослини, але і для забезпечення термоізоляції, підтримки мікроклімату. Можна сказати, гроубокс стає своєрідним термосом, що зберігає тепло. Матеріал, з якого виготовлений відбивач, екологічно чистий і безпечний для канабісу та коноплярів. Він не виділяє шкідливі речовини навіть при нагріванні.

  З обох сторін відбивач покривається нетканою і незшитою фольгою, що додає йому міцності. Внутрішня частина відіграє роль наповнювача, який має пароізоляційні властивості. Вона знаходиться між двома шарами фольги. Це допомагає не затримувати рідину всередині світловідбиваючого покриття. Якість термоізоляції можна довести тим, що таке покриття використовується під час будівництва або ремонту. Якщо вже житлові приміщення покриття здатне захистити, то бокс тим більше збереже тепло. При наявності отворів в гроубоксі можна закрити їх відбивачем.

 • Характеристики
  Ціна:за 1 погонний метр
  Товщина:3 мм, 4 мм, 5 мм, 8 мм, 10 мм
  Ширина руголна:1 метр
  Країна:Україна
  Виробник:Grow Shop
Код товара: 8096
Buy Фольгований відбивач
Гроубокс без світловідбивачів приносить марихуані набагато менше користі, тому для отримання здорових рослин і щедрого харвесту рекомендуємо купити фольгований відбивач.
Артикул:GS08096
 Out of stock 
52,80 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду