• Огляд

  Вперше цю технологію випробували представники американського космічного агентства NASA. На Міжнародній космічній станції в невагомості виростили овочі, які спробували троє астронавтів. Ніяких відмінностей між продуктами з Землі і з космосу космонавти не знайшли. Все це говорить про космічне походження фітолампи і про її позитивний вплив на різні культури.

  На нашій планеті їй теж знайшли застосування. Світильник використовують для вирощування конопель в замкнутому просторі, куди не проникає сонячне світло. Це джерело світла краще за інших за рахунок встановлених світлодіодів. Малятка ефективні, не споживають багато енергії і довго служать. Наприклад, газорозрядні і галогенові лампи витрачають в рази більше електрики. Купити фітолампи можна хоча б через їх надійність. При безперервному світлі вона пропрацює приблизно 50 000 годин. Такого терміну служби можна домогтися, якщо захищати світильник від попадання всередину рідин і від підвищеного рівня вологості, так як у неї немає вологозахисного корпусу. Якщо використовувати лампу акуратно і дбайливо, то вона ще попрацює у ваших онуків!

 • Характеристики
  Виробник:Grow Shop
  Підключення:цоколь Е27
  Спектр:Повний спектр Full Spectrum: 400-700 nm
  Робоча напруга:120-260 Вольт
  Потужність:45 Ватт
  Генетика:12 місяців
  Аналог лампи ДНаТ, Ватт:Споживання електрики в 10 разів менше
  Модель:Nano Space
  Світловий потік ЛМ:3500
  Країна:Китай
  Строк служби:50000 годин
  Номінальна частота:50/60 Гц
Код товара: 8062
Buy Фітолампа Nano Space 45 Вт
​Першими цю технологію випробували представники американського космічного агентства NASA. На Міжнародній космічній станції в невагомості виростили овочі, які спробували троє астронавтів.
Артикул:GS08062
 Out of stock 
1 584 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду