Trichocereus hybrid насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Trichocereus hybrid - кактус колоновидної форми з великими квітками різних відтінків. М'якоть рослини містить алкалоїд мескалін і використовується для приготування галюциногенних засобів.

  Походження кактуса Trichocereus hybrid

  Тріхоцереус гібридний - представник роду Ехінопсіс. Кактус був отриманий в результаті багаторічного відбору і гібридизації різних представників Тріхоцереусів.

  Зовнішній вигляд кактуса Trichocereus hybrid

  Форма Trichocereus hybrid стовпчаста, зовні суккулент схожий на колонновидні кактуси, що ростуть в південноамериканських пустелях. Стебло має 10-15 ребер, розділених борозенками середньої глибини. На гребенях розташовані ареоли, з кожної зростає від 5 до 10 довгих жорстких голчастих колючок.

  При гарному догляді рослина цвіте щорічно навесні все літо. Суккулент випускає відразу безліч бутонів, які густо обліплюють ствол. Бутони Тріхоцереуса гібридного густо вкриті волосками, мають трубчасту форму довжиною до 20 см. Діаметр розкритої квітки досягає 10 см.

  Відтінки квіток можуть варіюватися від яскраво-червоного, лілового до блідо-рожевого, білого або жовтого кольорів. Квіти мають виразний приємний аромат.

  Вирощування кактуса Trichocereus hybrid

  Квітка гібридного Тріхоцереуса дає плід тільки в разі перезапилення з іншим екземпляром, тому більшість кактусівників застосовують розмноження дітками. Зазвичай їх на стовбурі багато, вони легко приживаються і дають потужне коріння, ледь торкнувшись грунту.

  Тріхоцереус потребує живильного грунту. У грунтосуміш для нього рекомендується додавати торф або перегній.

  Рослина не боїться перепадів температури, може зимувати на веранді або балконі. Навесні потребує притінення від прямих сонячних променів. Не боїться рясного поливу, але в період зимової сплячки його скорочують до 1 разу на 3 тижні.

  Вживання і ефекти кактуса Trichocereus hybrid

  Прийом відвару з м'якоті Trichocereus hybrid вже через півгодини викликає інтоксикацію, що супроводжується нудотою, спазмами в м'язах, сильним запамороченням.

  Через годину-півтори після прийому відвару виникає відчуття жару, мускулатура розслабляється, свідомість стає приглушеною. З'являються зорові галюцинації. Триває психотропний ефект 6-8 годин.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Рід:Echinopsis / Ехінопсіс
  Стебло:12 см у висоту
  Ефект:візуальні і слухові галюцинації
Код товара: 8126
Buy Trichocereus hybrid насіння галюциногенних кактусів
Trichocereus hybrid - кактус колоновидної форми з великими квітками різних відтінків. М'якоть рослини містить алкалоїд мескалін і використовується для приготування галюциногенних засобів.
Артикул:GS08126
 В наявності 
519,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду