Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto - гібридний суккулент роду Астрофітум. Незвичайний вид, що відрізняється від дикорослих рослин великими білими цятками, що нагадують шорсткі плями.

  Походження кактуса Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

  Батьківщина сукулентів роду Astrophytum - Північна Америка. Ареал - Мексика і штати США, що знаходяться поруч. Кактуси ростуть на вапняках, серед каміння, в ущелинах скель, уздовж прибережної смуги. Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto - виключно культурний вид, виведений японськими селекціонерами.

  Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

  Форма подібна до Астрофітума зірчастого. Це кулястий, трохи витягнутий суккулент з плоскою верхівкою. Стебло темно-зелене, м'ясисте, з широкими 6-8 ребрами. Ареоли розташовані вертикально. З кожної пазушної бруньки зростає пучок колючок. У молодих кактусів вирости короткі, м'які. У дорослих - довгі, гострі, загнуті на кінці.

  Особливість гібрида - біле густе опушення. На поверхні кактуса розташовані не точки, а плями неправильної форми, що складаються в мозаїку. Селекціонери припускають, що це результат мутації генів.

  Вирощування кактуса Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

  Суккулент добре росте на мінеральних легких ґрунтах з мінімальним вмістом органічних речовин. Для вирощування змішують торф і крупний пісок, додають перліт. Надлишок перегною спровокує витягування кактуса в висоту.

  Азотної підгодівлі Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto не потребує. Для збереження здоров'я навесні вносять калійні добрива. Рослину можна пересаджувати кожні 2-3 роки. В горщику повинна бути встановлена дренажна система.

  У гібрида щільний епідерміс, який може тріскатися при несприятливих умовах. Тонкі волокнисті коріння суккулента страждають від надлишку вологи. Полив в період вегетації повинен бути помірним. При спокої рослину (восени, взимку) залишають сухою. Влітку кактус добре переносить спеку. Взимку потребує прохолоди - 5-15 градусів.

  Вживання і ефект кактуса Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto

  Гібридні сукуленти роду Astrophytum містять психотропні алкалоїди, подібні за властивостями з мескаліном. У високих концентраціях вони провокують стан ейфорії, що супроводжується приємними галюцинаціями, сплутаністю свідомості. Піднесений настрій зберігається 5-6 годин.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Рід:Astrophytum / Астрофитум
  Ареал:Мексика і межують з країною штати США
  Ефект:провокує стан ейфорії, що супроводжується приємними галюцинаціями, сплутаністю свідомості
Код товара: 8125
Buy Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto насіння галюциногенних кактусів
Astrophytum capricorne х asterias cv. Super Kabuto - гібридний суккулент роду Астрофітум. Незвичайний вид, що відрізняється від дикорослих рослин великими білими цятками, що нагадують шорсткі плями.
Артикул:GS08125
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду