Astrophytum asterias var. Rote Bluete насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Astrophytum asterias var. Rote Bluete (червона квітуча форма) - сорт астрофітумів, що вирощуються виключно в культурі. Це рідкісні гібриди з яскравими червоними квітками. Пурпурні відтінки пелюсток - рідкість в колекціях селекціонерів. Найближчий споріднений дикоростучий вид Astrophytum asterias родом з Мексики.

  Походження кактуса Astrophytum asterias var. Rote Bluete

  Astrophytum asterias var. Rote Bluete - садовий вид. Близькоспоріднений вид Astrophytum asterias в природі зростає в Техасі (США), Мексиці. Зустрічається на кам'янистих грунтах пагорбів, уздовж висохлих річок, струмків. Зростає в тіні інших, більш високих рослин, серед каменів. У посушливі періоди порівнюється з поверхнею землі.

  Опис кактуса Astrophytum asterias var. Rote Bluete

  Astrophytum asterias var. Rote Bluete - «голий» кактус. На м'ясистому стеблі немає колючок, бічних відгалужень. Він покритий білими вкрапленнями. Ребра широкі, закруглені. Борозни неглибокі. У дикій природі стебло плоске, в культурі - кулясте, рідше стовпчасте.

  Квітка утворюється в поглибленні верхівки. У Astrophytum asterias var. Rote Bluete нехарактерні для інших астрофітумів квітки. Пелюстки будь-яких відтінків червоного - кармінові, рубінові, пурпурні, яскраво-рожеві. Краї темні. Зів помаранчевий, жовтий.

  Вирощування кактуса Astrophytum asterias var. Rote Bluete

  Перед висіванням насіння замочують на добу. Їх залишають на поверхні грунту, не заглиблюючи. Ємність закривають поліетиленом. Сходи очікуються через 3 тижні.

  Для Astrophytum asterias var. Rote Bluete потрібен легкий субстрат з мінімальною концентрацією органічних сполук. Якщо грунт перенасичений перегноєм, суккулент тягнеться вгору. Для вирощування плоских форм змішують торф, пемзу (перліт), пісок великої фракції. Вологий грунт повинен бути розсипчастим.

  Астрофітум любить прямі УФ-промені. У період вегетації суккулент повинен знаходитися на сонці 8-10 годин (6 годин в південних широтах). Світлий відтінок свідчить про нестачу світла.

  Поливають помірно. Надлишок вологи провокує гниття коренів. У холодну пору полив скорочують до 1-2 разів. Оптимальна вологість повітря - 40-50%.

  Вживання і ефект кактуса Astrophytum asterias var. Rote Bluete

  Концентрація алкалоїдів в клітинах Astrophytum asterias var. Rote Bluete нижче, ніж у північноамериканського кактуса Пейот. Культурний астрофітум не містить мескалін. Він викликає стан легкого сп'яніння - підвищує настрій, збуджує, але знижує концентрацію уваги.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Рід:Astrophytum / Астрофитум
  Стебло:не більше 10 см в діаметрі
  Ареал:США (Техас, долина Ріо-Гранде), Мексика (Тамауліпас, Нуево-Леон)
  Ефект:легке сп'яніння, підвищує настрій, збуджує свідомість, знижує концентрацію уваги
Код товара: 8174
Buy Astrophytum asterias var. Rote Bluete насіння галюциногенних кактусів
Astrophytum asterias var. Rote Bluete (червона квітуча форма) - сорт астрофітумів, що вирощуються виключно в культурі. Це рідкісні гібриди з яскравими червоними квітками.
Артикул:GS08174
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду