Astrophytum asterias red flowers насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Astrophytum asterias red flowers (Астрофітум зірчастий червоноквітковий) - рідкісний культурний вид Астрофітума. У дикорослому вигляді суккулент не зустрічається. Цінується селекціонерами за нетипове забарвлення пелюсток і раннє цвітіння.

  Походження кактуса Astrophytum asterias red flowers

  Астрофітум - рід «голих» кактусів. Поширення - південь США, північні штати Мексики. Це невисокі кулясті кактуси, що зустрічаються на схилах пагорбів, уздовж струмків, в прибережній смузі. Бажане місце проживання - кам'янисті напівпустелі з засоленими, суглинними грунтами.

  Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum asterias red flowers

  Astrophytum asterias red flowers - суккулент з м'ясистим кулястим тілом. Дикорослі близькі види сплощені. Діаметр культурного виду - до 6-7 см, висота - до 4-5 см. Ребра широкі, слабо виражені. Верхівка плоска, з поглибленням в центрі. На поверхні ребер розташовані ареоли - пазушні бруньки. Колючок, опушення, бічних відгалужень не утворює.

  Квітки великі, діаметром до 4 см. Пелюстки подовжені. Відтінок варіює від світло-рожевого до насиченого пурпурного. Центральна частина суцвіття жовта, рідше помаранчева. У кімнатній культурі суккулент цвіте в другій половині літа.

  Вирощування кактуса Astrophytum asterias red flowers

  Єдиний метод розмноження - насінням. Після збору їх замочують, через добу переносять у вологий грунт. Зверху ємність закривають поліетиленом. Плівку знімають після появи сходів - через 3 тижні. Молодий Astrophytum asterias red flowers не можна поливати зверху, щоб не пошкодити кореневу систему. Грунт змочують через дренажний отвір.

  У період вегетації сукуленту потрібне сонячне світло. Оптимальна температура - вище 20 градусів. Полив помірний, тільки після повного висихання грунту. Допустима мінеральна підгодівля. На стадії спокою (починаючи з кінця жовтня до весни) підтримують температуру 8-12 градусів. Кактус не переносить заморозки нижче -4 градусів.

  Вживання і ефект кактуса Astrophytum asterias red flowers

  Концентрація алкалоїдів в клітинах Astrophytum asterias red flowers низька. Рослина має легкі психоактивні властивості. Відвар суккулента здатний змінювати свідомість, викликати галюцинації, покращувати настрій. Ефект зберігається на 6-7 годин і настає протягом півгодини.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:Астрофитум зірчастий красноцветковими
  Рід:Astrophytum / Астрофитум
  Стебло:не більше 10 см в діаметрі
  Ареал:південь США, північні штати Мексики
  Ефект:здатний змінювати свідомість, викликати галюцинації, покращувати настрій
Код товара: 8175
Buy Astrophytum asterias red flowers насіння галюциногенних кактусів
Astrophytum asterias red flowers (Астрофітум зірчастий червоноквітковий) - рідкісний культурний вид Астрофітума. У дикорослому вигляді суккулент не зустрічається. Цінується селекціонерами за нетипове забарвлення пелюсток і раннє цвітіння.
Артикул:GS08175
 В наявності 
399,60 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду