Ariocarpus retusus насіння галюциногенних кактусів

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Ariocarpus retusus – цікаві кактуси зі своєрідним зовнішнім виглядом. Ботанічна назва у перекладі означає Аріокарпус притуплений. Індіанці племені Гуічолі дали рослині ім'я тсувірі, що означає "кактус, що показує брехню". У Аріокарпуса притупленого сплюснуте кулясте стебло, покрите трикутними відростками, що утворюють розетку.

  Походження кактуса Ariocarpus retusus

  Ariocarpus retusus зростає біля Мексики. Переважно зустрічається в Мексиці, штатах Сальтільо, Коауїла, Тамауліпасі, Сакатекасі, Нуево-Леон. Аріокарпус притуплений - рідкісний вид, включений до списку. Місцеві шамани здійснюють тривалі переходи у пошуках рослини. Існує повір'я, що якщо за кактусом вирушить непідготовлена людина, вона зіткнеться з невдачею або втратить розум.

  Зовнішній вигляд кактусу Ariocarpus retusus

  Рослина має синьо-зелене стебло, округле злегка сплюснутої форми. Діаметр кактуса не перевищує 25 сантиметрів, довжина – 30 сантиметрів. Вона складається з відростків трикутної форми, що формують розетку. Під час цвітіння у центрі з'являються білі чи світло-рожеві квітки до 4 сантиметрів у діаметрі.

  Плоди утворюються дрібні та витягнуті, довжиною до 3 сантиметрів, частіше зелені чи білі. Сукуленту характерна потужна коренева система, рідкоподібної форми.

  Вирощування кактусу Ariocarpus retusus

  Світло та температура. Кактус любить яскраве світло. Прямі промені необхідно виключити, освітлення має надходити у розсіяному вигляді. Важливо забезпечити тривалість світлового дня до 12 години. Влітку температура повітря не має значення, взимку необхідно підтримувати рівень 12 – 15 °С.

  Ґрунт та поливи. Поливи виробляють, коли ґрунт повністю висохне, не частіше двох разів на тиждень. Не слід обприскувати кактус, це може спричинити гниль. Взимку поливи припиняються. Як ґрунт використовують спеціальні склади, що містять пісок, деревне вугілля і дрібний камінь.

 • Характеристики
  Виробник: Gribo4ek
  Вживання:чай, настоянка
  Назва російською:аріокарпус притуплений
  Рід:Ariocarpus / аріокарпус
  Основна діюча речовина:Hordeum
  Стебло:до 25 см в діаметрі
  Ареал:Мексика, в штатах Сальтильо, Коауїла, Тамауліпас, Сакатекасі, Нуево-Леон
  Ефект:підвищує настрій, активізує працездатність, зменшує потребу в сні і їжі
 • Ariocarpus retusus насіння галюциногенних кактусів Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8180
  Buy Ariocarpus retusus насіння галюциногенних кактусів
  Ariocarpus retusus (аріокарпус притуплений) - широко відомий представник роду аріокарпус, що володіє психотропною дією. Склад рослини включає алкалоїди хордеін, анхалін.
  Артикул:GS08180
   В наявності 
  399,60 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду