Невизначений смак та аромат конопель насіння
В даному розділі зібрані сорти конопель з невизначеним ароматом. На смакові якості суцвіть впливають не тільки умови культивації, а й генетика. У нерозпізнаних гібридах комбінація генів і послідовність селекцій з іншими сортами, дозволяють бутонам поєднувати в собі не тільки солодкі квіткові, фруктові та тропічні коктейлі, а й відтінки нафти, землистосты і хвойного лісу. В окремих сортах виразно відчуваються кавові і евкаліптові фіміами, доповнені чудовим солодким присмаком.
За смакові і ароматичні якості марихуани відповідають вуглеводневі хімічні сполуки - терпени. Саме їх концентрація в смолі каннабіса сприяє рецепторному сприйняття різних пахощів. Найпоширенішими терпенами є: мирцен, пінен, лімонен, каріофіллен, ліналоол, терпінеол, борнеол, евкаліптол і гумулен. Залежно від бажаної варіації отримують різний смаковий букет.
Мірцен можна зустріти в рослинах частіше за інших монотерпенів. Його концентрація в смолі рослин дарує Гроверу трав'яні, мускусні і землисті тони. Мікроелемент, який сприяє прояву запаху, був також виявлений в хмелі, лавровому листі, цитрусових і манго.
Пінен характеризується проявом в суцвіттях гібридів лісового та цитрусового душка. Це з'єднання у великій кількості міститься в кедрі, ялиці, смереки та інших вічнозелених деревах. У Китаї концентрат пінена здавна використовують в медичних цілях.
Лимонен - це монотерпіноід, який провокує яскраво виражене лимонні пахощі канабісу. Його максимальну концентрацію можна виявити в лаймі і апельсині. Конопля з домінуючим лімоненом надає піднесений прилив сил, що супроводжується нестримною ейфорією і творчим піднесенням. Крім запашних властивостей, мікроелемент передбачений природою як засіб для захисту рослин від комах-шкідників.
Каріофіллен - полуторатерпен, який відповідає за пряні і деревні нотки в квітучих суцвіттях канабісу, а також за гострий післясмак. Він присутній в чорному перці, гвоздиці, лаванди і кориці.
Ліналоол - монотерпіноід, забезпечує зростаючим кущиками дивовижний аромат квіток лотоса, лаванди, а також пікантних польових трав. Він використовувався в народній медицині багатьох культур як панацея для нормалізації сну. Високий вміст ліналоола в трихомах марихуани дарує м'який політ без нападів параної і прискореного серцебиття.
Терпінеол присутній в ефірних маслах багатьох квітів. Його амбре відноситься до розряду квіткових, тропічних і лимонних. У великих кількостях може викликати "приковуючий", розслабляючий ефект.
Борнеол надає сухим бутонам ментолову інтонацію. Його концентрат в трихомах умиротворяє, знімає напругу і стрес.
Евкаліптол викликає стимулюючий ефект, залишаючи після себе сильну м'ятну паузу. Він в надлишку покоїться в евкаліпті і розмарині. Рекреаційний потенціал полягає в знеболюванні, а також в поліпшенні кровообігу.
Гумулен присутній в шишках хмелю. Саме його парфум відчувається при відкритті пляшки хорошого пива. Канабіс і хміль входять в одну родину, тому їх букети бувають схожі.