• Огляд

  В асортименті нашого інтернет-магазину гровери можуть знайти чималу кількість корисних для вирощування конопель товарних позицій. Оригінальний препарат AlienHydro pH Down являє собою засіб, що сприяє зниженню рівня pH живильного розчину або води, що подаються безросередньо растіхам. Найбільш ефективно застосовувати його в комплексі з добривами.

  Важливо розуміти, що для культивування канабісу pH є ледь не головним визначальним чинником розвитку грову. Адже безпосередньо рівень кислотності впливає на здатність живильного розчину в повній мірі передавати рослині всі необхідні поживні елементи. Точно знаючи показник pH використовуваної води для створення розчину, зовсім нескладно відрегулювати його до необхідного. Зокрема, AlienHydro pH Down допомагає його знизити до бажаного. Оптимальним показником pH вважається проміжок 5,5-6,5.

  Обов'язково змішуйте препарат з поживною сумішшю відповідно до технічних даних від виробника, зазначених в інструкції і наведених в спеціальній таблиці.

  Важливо! Додавання засобу здійснюють тільки після внесення всіх активних компонентів! Зберігати продукт бажано в темному сухому місці, далеко від дітей.

 • Характеристики
  Об`єм:100/250/500/1000 мл
  Країна:Україна
  Виробник:AlienHydro
Код товара: 8303
Buy AlienHydro pH Up
Рівень кислотності впливає на здатність живильного розчину в повній мірі передавати рослині всі необхідні поживні елементи.
 Залишилося кілька штук 
56,80 грн.

Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

Контакти
Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
Карта проїзду
Пн — Сб 09:00 – 21:00
Карта проїзду