• Огляд

  Особливості сорту Wedding Cheesecake

  Важко сказати, через що ми любимо цей сорт більше... Через неймовірну органолептичну композицію, карколомний ефект впливу або надінтенсивну врожайність за доволі стислих термінів цвітіння? А може справа у запаморочливому зовнішньому вигляді? Розкішна структура куща вирізняється дивовижною рівномірністю розвитку, а щільні, масивні суцвіття переливаються безліччю відтінків – від яскраво-зеленого і лаймового до пурпурного і фіолетового. Трихоми настільки великі, що їх видно неозброєним оком і на піку розвитку здивують навіть досвідчених гроверів їхньою великою кількістю і багатством аромату.

  Генеалогія Wedding Cheesecake

  Wedding Cheesecake – фемінізований фотоперіодний сатіва-домінантний (65/35) гібрид із надзвичайно високим вмістом ТГК (25% і вище). Сорт вирізняється екзотичним походженням, у якому простежується вплив пакистанських, африканських й афганських лендрейсів з невеликою домішкою рудералісу. Результат схрещування стрейнів Wedding Cake, Cheese та Wedding Cheesecake Auto і завдяки унікальній сукупності успадкованих якостей може сміливо називатися витвором селекційного мистецтва.

  Особливості вирощування Wedding Cheesecake

  Загалом, новачкові не важко буде виростити цей видатний сорт, що поєднує витривалу генетику та імунітет. Задля отримання максимального результату доведеться проявити терпіння і відповідально підійти до грову. Wedding Cheesecake добре почувається у теплому та сухому середовищі з потужним освітленням, тож приділіть особливу увагу мікроклімату та забезпечте повноцінну циркуляцію повітря у просторі для вирощування. Використання органіки посилить ароматичні та смакові якості канабісу і виключить необхідність тривалого промивання кущів перед харвом. Стрейн сприятливо відгукується на усі види тренувань.

  Вирощування в індорі Wedding Cheesecake

  Для повноцінного розвитку стрейна використовуйте освітлення світлодіодними лампами в режимі 18/6 або 20/4, а за 3 дні до збору врожаю можна занурити рослину у повну темряву, що значно підвищить концентрацію смол. Для формування компактного профілю використовуйте методи тренувань, що стримують бурхливе вертикальне зростання. Інтенсивний аромат рослини на стадії цвітіння здатен привернути зайву увагу, тому обов'язковим стане встановлення якісної вентиляційної системи разом з якісним вугільним фільтром.

  Вирощування в аутдорі Wedding Cheesecake

  В ауті висаджуйте розсаду на заздалегідь підготовлену ділянку, розташовану у найбільш сонячному і теплому місці вашого саду. Суворо дотримуйтесь графіка поливу і внесення добрив, а також регулярно оглядайте кущ щодо наявності шкідників або захворювань. Wedding Cheesecake схильний до інтенсивного розростання до 3 метрів заввишки, тож контролюйте його ріст або віддайте перевагу вільному, але прихованому партизанському грову. Задля збереження цілісності бічних гілок під вагою масивних суцвіть, використовуйте підпірки.

  Смак і аромат Wedding Cheesecake

  Сорт вирізняється унікальним профілем терпенів, що розкривається повною мірою під час розламування або подрібнення шишок. Солодка, деревно-фруктова основа з пікантними сирними вкрапленнями вирізняється дивовижною м'якістю щільного диму і класичною індічною землистістю. Каскад тонких цитрусових акордів витончено завершується композицією на видиху, огортаючи ваші рецептори ванільно-вершковим шлейфом свіжоспеченого чізкейка.

  Ефект впливу Wedding Cheesecake

  Стрейн наділений потужним ефектом впливу, що бадьорить, який, за умови безвідповідального вживання, може бути занадто інтенсивним для непідготовлених споживачів. Ейфоричний сатівний вступ розкриється станом глибокої концентрації та припливом творчих сил. За кілька годин, підвищена працездатність і активність зміниться на достатньо збалансований індічний релакс, що подарує відчуття насолоди поточним моментом, поки ви помірно занурюватиметеся у тепло власної енергії.

  Медичне застосування Wedding Cheesecake

  Завдяки надвисокому вмісту ТГК і збалансованому профілю терпенів, сорт є ефективним у боротьбі з хронічною втомою, стресом і тривожністю, в усуненні больових і запальних процесів.

  Терміни цвітіння та рекомендації Wedding Cheesecake

  В ідеальних умовах, термін лише 8-9 тижнів цвітіння завершиться щедрими 450-600 г/м² в індорі. В ауті термін збору врожаю припаде на початок жовтня, проте перспектива зібрати до 1 кг з одного куща виправдає всі очікування. Дивовижний смак і аромат – козир Wedding Cheesecake, тому не нехтуйте повноцінною пролічкою для розкриття усього потенціалу шишок. Задля цього, після збору і просушування суцвіть, витримайте їх у герметичній скляній тарі, регулярно провітрюючи ємності.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Cheese
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8844
  Buy Wedding Cheesecake feminised Ganja Seeds
  Важко сказати, через що ми любимо цей сорт більше... Через неймовірну органолептичну композицію, карколомний ефект впливу або надінтенсивну врожайність за доволі стислих термінів цвітіння?
   В наявності 
  239,60 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 08 лютого 2024 14:17
  Крутяк

  Самый крутой сорт!!!!!!!!
  Большое спасибо - даже листики супер крутяк!!! Так держать!днат 600 w и всё отлично!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду