• Огляд

  Сучасна індустрія селекційного каннабісу іскриться різними стрейнами, починаючи з класичних і воістину легендарних, закінчуючи справжніми витворами мистецтва «нової школи». Сьогодні ми розповімо саме про такий сорт. Новому, потужному, унікальному та неймовірно привабливому Runtz Muffin, створеного бридерами із сонячної Іспанії.

  Генетика та характеристики Runtz Muffin

  Runtz Muffin - фемінізований фотоперіодний індика-домінантний (70/30) гібрид з неймовірно високим вмістом ТГК, що досягає 29%. Селекціонерам вдалося схрестити та стабілізувати трилінійну генетику, що складається зі справжніх селебріті зі світу каннабісу нового тисячоліття: Zkittlez, Gelato #33 та Orange Punch. Від цих назв уже паморочиться в голові, і це тільки початок…

  Струнка та компактна структура Runtz Muffin з короткими міжвузлями утворює щільні, смолисті, пірамідальні суцвіття неймовірної краси, а продуктивність трихом відкриє широкі можливості виробництва гашишу, надпотужних екстрактів та страв канна-кухні. В індорі стрейн рідко перевищує висоту 120 см, в той час, як в ауті може досягати висоти до 2 метрів. Окремо слід зазначити врожайність, яка у закритому ґрунті, після 8-9 тижнів цвітіння, становитиме 550-600 г/м2. Аут порадує харвом, що досягає одного кілограма (!) суцвіть з одного куща вже в першій декаді жовтня.

  Смак та аромат Runtz Muffin

  Широкий профіль терпенів з домінуванням каріофіллену, лимонену, гумулену, ліналоолу та бісабололу формують органолептичну композицію з солодких відтінків лаванди, апельсина та мандарину, вершків, стиглих фруктів, ананасу, цукерок з марципаном, спецій свіжої домашньої випічки, прянощів, що сміливо підкреслює напрочуд апетитну симфонію.

  Рекреаційне та медичне споживання Runtz Muffin

  Runtz Muffin не просто запрошує на вечірку, він створює веселощі. Її ефекти беруть свій старт із церебральної сативної енергетики порівнянної з дією подвійного еспресо, переходячи в стан індійської розслабленості та блаженства. На вас чекає потужний і яскравий хай, що досягає стратосферних висот, і розмірений стоун, що наповнює теплою течією позитивного потоку думок, що проникають у паралельні світи та простори.

  Терапевтичний потенціал Runtz Muffin з широким профілем терпенів та каннабіноїдів здатний усувати психоемоційні розлади, включаючи стрес, депресію, тривожність, симптоми ПТСР, хронічні болі, запалення, нормалізувати тиск, сприяти нормалізації апетиту та здорового сну.

  Вирощування Runtz Muffin

  Стійкий, стабільний, адаптивний і врожайний Runtz Muffin чудово почувається як у відкритому, так і закритому грунті. В ауті забезпечте кущі ділянкою з відкритими сонячними променями, а також живильним ґрунтом, збагаченим дренажними компонентами та мікоризою. Не забувайте періодично обробляти рослину натуральними інсектицидами та фунгіцидами, наприклад олією німа та екстрактом алое.

  В індорі використовуйте світлодіодне освітлення повного спектру в режимі 18/6 на стадії вегетації та переходом на 12/12 для початку цвітіння. Ефективна робота системи вентиляції та обдування забезпечать підтримку оптимальних умов мікроклімату, повітрообміну та постійну циркуляцію повітря не тільки у просторі для вирощування, але й усередині структури куща, запобігаючи утворенню цвілі. Збалансоване внесення органічних або мінеральних добрив (з урахуванням показників pH та ppm) важливе для забезпечення рослини всіма необхідними поживними елементами для його повноцінного розвитку. Оптимальний розмір горщика – 15-20 літрів.

  Рекомендації Runtz Muffin

  На стадії цвітіння рекомендуємо додати бустери до основного комплексу добрив. Вони стануть своєрідним каталізатором утворення великих і смолистих шишок з широким профілем смаків та ароматів. Не забувайте про якісне сушіння та проліковування суцвіть у скляній тарі. Такий підхід, з контролем вологості та умов зберігання, стане запорукою незмінної якості суцвіть та заощадження їх кращих органолептичних властивостей.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
Код товара: 9061
  Buy Runtz Muffin feminised Ganja Seeds
  Сучасна індустрія селекційного каннабісу іскриться різними стрейнами, починаючи з класичних і воістину легендарних, закінчуючи справжніми витворами мистецтва «нової школи».
   В наявності 
  199,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду