• Огляд

  Регулярне насіння автоквітучого гібрида з'явилося в роздрібному продажі завдяки зусиллям селекціонерів банку GanjaSeeds. Експертам-генетикам вдалося ідеально схрестити сорти Blueberry і Sweet Tooth, в результаті чого з'явився незвичайний і, одночасно, дуже популярний гібрид з чудовими характеристиками. Якісне насіння конопель незмінно радує гроверів по всьому світу вже котрий рік.

  Загальні характеристики конопель Black Chere

  Урожайність стрейна, як для автоквітів, на досить хорошому рівні і складає не менше 20 грам з однієї рослини. Але при сприятливих умовах, які створить гровер, результат може виявитися набагато вищим. Квітнуть кущі протягом десяти тижнів з моменту посадки, а пік зрілості настає приблизно через дев'ять тижнів, без прив'язки до календаря. Все залежить від дати, коли ви висадили регулярні «горіхи» в грунт. У готовій марихуані частка КБД низька, а ось ТГК на стандартному середньому рівні.

  Вирощування конопель Black Chere

  Штам прекрасно почуває себе в будь-яких умовах вирощування. Так що гідропоніка також доречна, якщо ви зробили вибір на користь даного сорту канабісу. Що стосується аутдору, то локації навіть з яскраво вираженим континентальним кліматом (можливі добові перепади температури повітря) цілком прийнятні.

  Незалежно від інтенсивності догляду за рослинами, висота кущів незмінна і стабільно середня. Зовнішність у канабісу особлива завдяки високій концентрації смол на листках і суцвіттях. Приємні відблиски світла радують око будь-якого гровера, який вирішив придбати регулярне насіння автоквітучого сорту. Новачкам гібрид відмінно підходить за всіма параметрами. Простота в догляді і відсутність особливих потреб у вигляді спеціалізованих підкормів або використання складних тренувань.

  Медичне застосування конопель Black Chere

  Сорт добре допомагає при періодичних мігренях, незначних психічних розладах, а також врятує вас від депресії. В цілому, застосуванню марихуани даного сорту властиве підняття загального психоемоційного стану та поліпшення самопочуття.

  Аромат і ефект конопель Black Chere

  Ще на стадії цвітіння у кущів присутній бадьорий запах свіжого покосу з незначними квітковими відтінками. Дим марихуани ближчий до фруктових ноток з освіжаючим смаком ментолу. З перших затяжок ви занурюєтеся в світ релаксу і безмежного спокою, що дарує виключно позитивні враження.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Blueberry x Auto Sweet Tooth x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1812
  Buy Auto Black Chere regular Ganja Seeds
  Незалежно від інтенсивності догляду за рослинами, висота кущів незмінна і стабільно середня. Зовнішність у канабісу особлива завдяки високій концентрації смол на листках і суцвіттях.
   В наявності  Україна
  599,60 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 16 червня 2019 18:28
  чер

  смолянисті ялиночки дуже пахучі,чому ви про це не пишете? три дівчини з семи насінин (одна не проросла). не знаю, як ви це робите Ganja Seeds, та продукт реально якісний. без балди. саме те,що мені потрібно було. присмак теж прикольний але ж ми не вживаємо,нє? :0

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду