• Огляд

  В основі появи гібрида з легендарного родоводу лежить робота цілої команди селекціонерів і брідерів сідбанка GanjaSeeds. Їх зусилля заслуговують на повагу. Адже в результаті ретельного схрещування сортів AK 47 і Skunk # 1 з чистим Ruderalis вийшов геніальний автоквіт. Штам радує високими врожаями і не меншим вмістом КБД і ТГК.

  Загальні характеристики конопель AK Skunk

  Стрейн відрізняється неймовірно високим вмістом тетрагідроканнабінолу в 22%. Що стосується КБД, то його частка на середньому рівні. При проведенні якісного гровінгу один квадратний метр посівів порадує 450 грамами добірної марихуани.

  Вирощування конопель AK Skunk

  Auto AK Skunk regular відмінно себе почуває як в закритому, так і відкритому грунті, а також при культивації в гідропонній установці. Сорт більш врожайний в аутдорі. Робота на генетичному рівні була проведена приголомшлива, адже цей гібрид надійно захищений від підвищеної вологості і потенційно небезпечних грибкових інфекцій. Це позбавляє гроверів від додаткових маніпуляцій з рослинами. Тим, хто тільки на початку свого шляху, можна сміливо рекомендувати представлений штам. Не забувайте про систему вентиляції і вугільний фільтр, адже квітучі рослини виділяють дуже помітний запах. Цвітіння триває не більше дев'яти тижнів і протягом останньої декади цього терміну вам необхідно буде виявити пік зрілості для вдалих жнив.

  Медичне застосування конопель AK Skunk

  Даний сорт не є медичним, але це ні в якій мірі не применшує його корисні властивості. Вживання марихуани чудово стимулює апетит, позитивно позначається на емоційному фоні і виводить зі стресових або депресивних станів.

  Аромат і ефект конопель AK Skunk

  Знаменитий «сканковий» аромат доповнюється тонким відтінком лайма і солодкими нотками цитрусової свіжості. З перших вдихів ви відчуваєте неймовірний приплив ейфорії з легким приємним запамороченням, яке поступово перетворюється на потужний stone-ефект.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:эйфория в stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:показує хороші результати при будь-яких погодних умовах
  :середнє
  :AK-47 x Skunk # 1 x Ruderalis
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1790
  Buy Auto AK Skunk regular Ganja Seeds
  Auto AK Skunk regular відмінно себе почуває як в закритому, так і відкритому грунті, а також при культивації в гідропонній установці. Сорт більш врожайний в аутдорі.
   В наявності  Україна
  599,60 грн.

  1 review for Auto AK Skunk regular Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 16:33
  авто ака

  по порядку: оформив покупку, передзвонили. розпитав шо до чого. все розказали і відправили. отримав через два дня. відкритий грунт, забота і увага принесли мені майже 400 г. а главне - садиш коли хочеш. дякую, друзі. я задоволений.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду