• Огляд

  Селекціонерам, які представляють сідбанк Ganja Seeds, вдалося створити ще один цікавий гібрид на базі одного з найпопулярніших стрейнів канабісу - «Північному сяйві». Про Northern Lights ходять справжні легенди, тому вдосконалення вже популярного сорту було надзавданням, з яким брідери впоралися на відмінно.

  Загальні характеристики конопель Blue Mystic

  Дорослі рослини Аuto Blue Mystic regular мають нейтральний запах, що максимально розкривається в процесі вживання, автоквітучий гібрид отримав свою порцію популярності за простоту гровінга і високий вміст фітоканнабіноідів. Якщо рівень КБД оцінений як середній, то ТГК просто фантастичний - близько 21%. Урожайність становить не менше 300 грам з одного квадрата посівної території. Висота кущів знаходиться в межах 30-60 сантиметрів, в залежності від середовища і якості догляду. Від цих же факторів залежить і початок збору врожаю. Цвітіння триває стабільно: від 60 до 70 днів.

  Вирощування конопель Blue Mystic

  Для отримання відмінних сходів і не менш вражаючого врожаю від гровера не потрібно багато сил і енергії в процесі вирощування. Єдине, на що слід звернути увагу - це дотримання рівня вологи. У разі її надлишку рослини можуть піддатися атаці цвілі або грибків, що не кращим чином позначається на підсумковій якості майбутнього стаффа. В усьому іншому автоквітуче регулярне насіння конопель відмінно підійде для конопляра початківця для придбання безцінного досвіду. Зверніть увагу на палітру кольорів шишок і листя в період цвітіння, легкий блакитний відлив у зелені виглядає просто заворожуюче.

  Медичне застосування конопель Blue Mystic

  Про анестетичні можливості індічних стрейнів відомо давно і це доведено неодноразово на практиці. Причому мова може йти як про біль в м'язах, так і мігрень. Що стосується представленого гібрида, то він ще непогано позбавляє від нудоти і нормалізує апетит.

  Аромат і ефект конопель Blue Mystic

  Готові до вживання шишки виділяють дуже тонкий, ледь вловимий аромат з відтінками ягідного букета. Однак варто їм почати тліти, як ягоди розкриються повною мірою, а восковий післясмак зробить запах більш плавним і м'яким.

  На відміну від аромату ефект у конопель Аuto Blue Mystic regular потужний і діє миттєво. Перша ж затяжка огорне все тіло приємним розслабленням, як і личить генетиці indica.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 200 до 300 грамів на 1м2 або до 100 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Northern Light x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 599
  Buy Auto Blue Mystic regular Ganja Seeds
  Дорослі рослини Аuto Blue Mystic regular мають нейтральний запах, що максимально розкривається в процесі вживання, автоквітучий гібрид отримав свою порцію популярності за простоту гровінга і високий вміст фітоканнабіноідів.
   В наявності  Україна
  999,60 грн.

  1 review for Auto Blue Mystic regular Ganja Seeds

  6
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 09:22
  Mystic

  Posylochku poluchil.Spasibo Chelam s sayta, vse kruto.

  • 18 березеня 2018 07:40
  плиз

  Когда появится? Слабопах. Авто, кроме NL , что есть в налич?

  • 15 грудня 2015 19:33
  отзыв

  Заказал я данные орехи. Все пришло, все норм. Начал выращивать. Семки прорастали отлично. Не обошлось без мужиков конечно.Что могу сказать. Ну во-первых никакого синего оттенка не было. Обычная зеленая елка) Запах был и далеко не нейтральный. Не могу сказать насколько сильный, т.к. это мой первый гров и пока сравнивать нес чем. Урожай получился неплохой, а шишки очень убойные. Хочу отметить, что листья накуривают почти с такой же силой, как и шишки. Эффект действительно расслабляющий, постепенно плавно накрывающий. Начинаешь офигевать какое все охрененное вокруг тебя) Как-то так...)

  • 15 січня 2015 15:19
  nexttime

  очень понравился сорт, брал 5 месяцев назад, все выросло классно просто, эффект при курение какой-то особенный, и убивает и раслабляет хорошо, то что искал, всем советую взять на пробу, магазину спасибо за бонусы и скидку. Все быстро и организовано, Спасибо вам за это и за качество.

  • 14 січня 2015 16:59
  ww

  Отличнийший сорт, очень понравился буду еще братЬ))

  • 03 січня 2015 17:44
  Отзыв о вкусняшке =)

  М-м-м да согласен! Супер!!!!!! , В общем доволен, очень красиво смотрится, а вкус...действительно это вкусняшка........

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду