• Огляд

  Відносно новий гібрид від банку насіння Ganja Seeds, який отримали в результаті успішного кросу сортів Green-O-Matic та автоквітучого Big Bang. Поява останнього в генетиці зумовила більшу частину характеристик нового стрейна. Auto Bomb feminised поки не дуже поширений лише з тієї причини, що на нього написана невелика кількість рецензій, а репорти від гроверів тільки починають надходити. Проте, у сорту явно велике майбутнє, з оглядкою на його стійкість і якісні характеристики.

  Загальні характеристики конопель Bomb

  На сьогоднішній день сорт Аuto Bomb feminised вважається в банку насіння Ganja Seeds одним з найшвидших в плані дозрівання. Всього п'ятдесят днів пройде з моменту висадки насіння в грунт і вже можна починати збір врожаю. Звичайно, можливі коливання в плюс або мінус по днях, але середні показники приблизно такого рівня. За вказаний період, кущі піднімаються у висоту на більш ніж один метр. При цьому врожайність з квадратного метра використовуваної площі буде близько півкіло, а то і більше. Для аутдору цей показник дорівнює приблизно 50 грамам з одного куща. Рівень ТГК в марихуані становить дуже непогані 15-16%.

  Вирощування конопель Bomb

  Однією з особливостей сорту Аuto Bomb feminised є максимальна адаптація до будь-яких умов вирощування, будь то індор або відкритий грунт. Наприклад, для даного автоквіта немає ніякої принциповості в дозуванні освітлення. Головне, щоб світловий день тривав від 12 до 18 годин. Ще одна ознака якісної адаптивності - цвітіння навіть при порівняно низьких температурах. Все, що вище +10 градусів за Цельсієм, цілком влаштовує рослини Аuto Bomb feminised. Якщо ви займаєтеся гровінгом в індорі, то фактично вирощувати коноплю цього сорту можна цілий рік безперервно. Якщо у вас вже є досвід у вирощуванні канабісу, то обов'язково використовуйте техніку SoG і продуктивність кущів виросте суттєво. Приділіть максимум уваги рослинам на перших стадіях веги і перед цвітінням. В цей час рослина починає активно нарощувати гілки і формувати чимало суцвіть.

  Медичне застосування конопель Bomb

  Не використовується у медицині.

  Аромат і ефект конопель Bomb

  Аромат і смак цього сорту канабісу не мають видатних гастрономічних якостей. Для більшості тих, хто викурить пару ковпаків або зробить кілька затяжок, висновок буде один - класичний смак конопель з легкими пряними нотками. Ефект у Аuto Bomb feminised також не має нічого спільного з убивчими сортами. Get High наступає м'яко, миттєво розслабляючи все тіло і цей чуттєвий стоун триватиме не менше, ніж обраний вами тривалий фільм.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:stone
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:відмінний вибір для новачка
  :середнє
  :Green-O-Matic x Big Bang
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1718
  Buy Auto Bomb feminised Ganja Seeds
  На сьогоднішній день сорт Аuto Bomb feminised вважається в банку насіння Ganja Seeds одним з найшвидших в плані дозрівання. Всього п'ятдесят днів пройде з моменту висадки насіння в грунт і вже можна починати збір врожаю.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  16 reviews for Auto Bomb feminised Ganja Seeds

  16
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 09 листопада 2022 13:37
  Очень рад этим семкам.

  Так что сказать,заказываю разные сорта для сравнения,этот сорт очень порадовал, большая часть семочки проростает 3-5 дней,а эта семка прямо сказать сумасшедшая,за одни сутки уже проросла в ватном диске на 3-4 см,я приятно удивлен,буду смотреть что будет дальше.))

  • 28 липня 2021 12:36
  Благодарю

  Спасибо за оператвную доставку в Молдову приехали за 14 дней.

  • 13 червня 2019 15:55
  Ganja Seeds

  Брав чисто тільки для здоров'я з метою лічебних цілях. Дуже гарна і ароматна рослина. Схоже на квіти з клумби Останнім часом в зарубіжних медіа все частіше спливає тема медичної марихуани, вчені усіма силами намагаються вибити дозволу і фінансування на дослідження в цій області, вірячи в її перспективність, а в багатьох країнах світу активно проходять процеси декриміналізації та легалізації. А у нас в Україні вічно щось не так.

  • 02 травня 2015 22:34
  аут

  решил высадить в природу саженцами данный сорт и от Карпатинг сидс ( говерла) 23 день и тем и тем вчера было ночью 4 градуса говерла листья как тряпки стали ( может отойдет) бомба просто пофиг ) стоит как будто ничего и не было чуствует себя хорошо. Будем на детса с качеством тоже будет все хорошо.

  • 02 травня 2015 22:30
  Всем привет.

  Всем привет. купила бокс на 1м\1м\высота 1.8 высадила этих милашек 4 штуки 45 дней(все как интернете написано) они чего то в бок так разраслись и не влазят ветки что делать ?

  • 30 січня 2015 15:00
  nice

  Очень крутой орех, не нереально понравился, все пришло быстр, за 3 дня получил семки, и уже на посадке) корешки все семки пустили, вообще шиткарно качество на высоте) в полне подойдет новичкам этот сорт, растить не тяжело я уже раз 3 его беру, всем советую!

  • 22 січня 2015 16:05
  Советую удивит вас!

  этот сорт реально бомба, уже раза 3 брал, растет все вообще без проблем качество вышка, накуривает на по вал, отличнейший сорт, я бы сказал один из лучших, всем советую!!

  • 14 січня 2015 21:56
  про сорт

  растил этот автик,как раз для новичков,, самое оно то,не прихотлив,растил также что в боксе, под ледам,в ауте выхлоп больше,удивительно цепляет моментально,,,курил много чего но этот сорт интересен может расти где угодно ,,,практически в любом грунте,убивает не сильно, но держит долго,как раз для водителей,высота разная и 50 см,вырастал и 80 и больше метра,но это под ,ледом метр и 15 сантиметров вымахал,глав ное что, интересно!!!!брал пачуху пять орехов в оригинале ,два ореха в бокс под лед а три ,ореха на аут, и что думаете с одной пачки все кусты разные, по высоте пушистости ,и,т,д!!!!!!больше конечно сативки потому что весёлый,бодрит и на отходе,в сон не тянет,,,как раз для повседневной жизни растамана!!!!!!т,г,к,выше заявленного производителем,можно докуриться и до лёгких глюков!!!!!но не стоит этого делать,, есть другие сорта,,например амнезия!!!!Тоже от гринов,но этот сорт интересен другим !!!МЯГКИЙ!!ЛЁГКИЙ!! И БОДРЯЩИЙ!!!!!совместно с Green-O-Matic,моя оценка ,тоже максимальная!!!!!!достойный сорт, + не дорогая цена,неприхотливость в выращивании,и самое главно стабильность,,отличная,всхожесть семян!!!!!!!!а это самое главное!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 14 січня 2015 14:51
  s

  Крутой сорт, мне очень понравился, сорт подтверждает свое название, всем советую)

  • 12 січня 2015 19:46
  selfie

  Убойный сорт не реально понравился, полюбому буду еще заказывать!!))

  • 06 січня 2015 17:54
  nice

  Сорт подтверждает свое название, убивает крепко, все отлично проросло))

  • 21 липня 2014 19:58
  афигено))

  сорт отличный))) рубает что афигеть можно..сам не ожидал!!

  • 21 липня 2014 19:55
  бомба!

  впервые взял семена етого сорта...мне нравится))) всем советую!!!

  • 21 липня 2014 19:52
  бомбезно!

  сорт понравился...посадил новые семена,проросли хорошо.расли тоже! скоро харвест))

  • 21 липня 2014 19:45
  СУПЕР!!!!

  вообще сорвало окончательно) возьму еще!!

  • 19 червня 2014 17:07
  бомба

  в натуре бомба!!
  и даже так- БОМБА!!! ахринительный сортец!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду