• Огляд

  Спробуйте літо на смак з Auto Cinderella, що має чудовий потенціал впливу із соковитою палітрою разом, яка нагадає про тропічні береги в найхолодніший зимовий вечір. Її сативний характер не стане на заваді збиранню врожаю в найкоротші терміни, а лояльність до умов вирощування прийде до місця при дебютному гроувінгу.

  Генетика та характеристики Auto Cinderella

  Auto Cinderella – фемінізований автоквітучий сатива-домінантний (65/35) гібрид із високим вмістом ТГК (до 23%). Генетичний коктейль цієї гарячої леді вирує такими іменами, як автоквітучий FB Fem #12 і Cinderella 99, яка, у свою чергу, походить від таких гігантів індустрії, як Jack Herer, Shiva Skunk, Original Haze і Northern Lights. Завдяки вдалому змішуванню характеристик, автоквіт представляє ідеальну компіляцію всіх вищезгаданих генетик. Стрункі кущі сативної структури мають пишну бічну гіллястість з довгими міжвузлями, часом досягає висоти центрального стебла. Великі повітряні суцвіття виблискують ароматними тріхомами, продуктивність яких здатна вразити навіть бувалих коноплярів. Справжня машина виробництва смол, що відкрито натякає на потенціал виробництва концентратів та страв канна-кухні. Щоб запобігти надлому гілок під вагою шишок, заздалегідь встановіть надійні підпірки для крихких гілок або натягніть сітки.

  Смак та аромат Auto Cinderella

  При відкритті банки з висушеними і пролікованими суцвіттями на волю виривається неземний аромат тропічних фруктів, цитрусових, пряного меду та лучних трав, щедро присмачений сміливими сканковими акордами. Оксамитовий дим обволікає рецептори соковитим тропічним смаком в обрамленні кремової ніжності. Післясмак злегка щипне за язик пікантною хвойною гіркуватістю, гідно завершуючи екстравагантну композицію.

  Рекреаційне та медичне споживання Auto Cinderella

  Auto Cinderella не відрізняється блискавичним впливом і проявить себе згодом. Однак, як тільки ви впадете в її сативні обійми, на вас обрушиться найпотужніший приплив натхнення та енергії, що відкриває нові грані свідомості і навколишнього світу. Нові ідеї та думки закружляють у химерному танці, залишаючи неприховане бажання їх тільки ловити та втілювати задумане! Навіть блаженна розслабленість, що охоплює тіло в другій половині тріпу, не зменшить мислення, так що у вас буде можливість все спокійно обміркувати, з комфортом відкинувшись в м'якому кріслі.

  Завдяки комплексному впливу терпенів і канабіноїдів, Auto Cinderella має вражаючі властивості ефективні в усуненні симптомів депресії, хронічної втоми, стресу та втрати мотивації.

  Вирощування Auto Cinderella

  Сатива-домінантна генетика практично не позначилася на особливостях розвитку Auto Cinderella, так що вирощувати цей карколомний автоквіт буде під силу навіть гроверам-початківцям. Рослина не схильна до загущення і чудово розвивається практично у будь-якому кліматі за умови великої кількості сонячних днів. З тренувань стрейн позитивно реагує на LST, ScrOG/SoG, проте зважаючи на добре розвинену структуру кущів, відмінно проявить себе в умовах вільного ауту.

  Стрейн розкриє весь свій потенціал за умови отримання повного комплексу поживних речовин відповідно до стадії розвитку рослини. Строго слідкуйте за рівнем pH і ppm поживного розчину та дренажу, особливо у разі культивування в інертному субстраті та гідропонних системах. При використанні мінеральних добрив за 7-10 днів до харва обов'язково проведіть промивання кореневої системи.

  В індорі для успішного вирощування Auto Cinderella необхідний стабільний мікроклімат і постійна притока свіжого повітря, що забезпечує сучасна безшумна вентиляційна система з опцією фільтрації повітря. Оптимальний режим освітлення – 20/4 протягом усього циклу.

  Терміни дозрівання та рекомендації Auto Cinderella

  Auto Cinderella відрізняється інтенсивним розвитком, дозріваючи лише через 8-9 тижнів після проростання насіння. При дотриманні базових правил культивації, дбайливий гровер цілком може досягти ароматного джекпоту в розмірі 450-550 г/м² в індорі і до 160 г шишок з одного куща в ауті.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 9085
  Buy Auto Cinderella feminised Ganja Seeds
  Спробуйте літо на смак з Auto Cinderella, що має чудовий потенціал впливу із соковитою палітрою разом, яка нагадає про тропічні береги в найхолодніший зимовий вечір.
   В наявності 
  159,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду