• Огляд

  Auto Lavender regular - шикарна і невисока рослина з переважанням індіки. З насіння конопель виростають кущі від 50 до 120 сантиметрів, що дозволяє культивувати стрейн в найскромніших за обсягом боксах. Рослина утворює пухнасту центральну колу, щедро посипану діамантовими кристалами смоли, а з боків виростають потужні гілки, здатні витримати ароматні і важкі шишки. Трихоми розсипані не тільки по суцвіттям і листю, але навіть по стеблу.

  Повністю відцвітає auto Lavender regular на 75-80 день від насіння, демонструючи урожай від 40 до 100 грам ароматних шишок. Даний гібрид один з небагатьох представників каннабісових, які можуть похвалитися настільки високим вмістом в смолі ТГК. При належних умовах рівень тетрагідроканнабінолу може досягати 23%. Під час цвітіння суцвіття набувають жовтих і бурштинових тонів.

  Протягом усього життєвого циклу кущ виділяє тонкий, але незабутній аромат лаванди, який приємно лоскоче рецептори. Смак готового продукту наповнений квітковими нотками із солодким присмаком фруктів. Любителям ароматних і вишуканих автоквітів auto Lavender regular прийдеться до смаку.

  Переважання індічних генів дозволяє після вживання насолоджуватися тривалим Стоун ефектом. Тілесна напруга змивається легкою хвилею позитиву і починається тривале занурення в гавань релаксу. Лавандовий аромат заспокоює думки і всі проблеми розчиняються в мовчазному океані гармонії.

  Стрейн прекрасно підходить для вживання у вечірній час перед сном.

  Родовід Lavender

  Автоквітучий гібрид Lavender був отриманий шляхом схрещування всесвітньо відомих стрейнів Lowryder № 2 і Lavender. Стрейн, отриманий після схрещування, увібрав в себе тільки кращі характеристики своїх батьків.

  Багаторічна праця селекціонерів була гідно оцінена усіма гроверами планети, а естети ароматних сортів канабісу додали Auto Lavender regular до списку своїх улюбленців.

  Особливості вирощування конопель Lavender

  Так як Auto Lavender regular є автоквітучим сортом канабісу, то гроверу не доведеться хвилюватися на рахунок зміни світлового режиму. Стрейн прекрасно показав себе як у відкритому грунті, так і при вирощуванні в індорі.

  Рослина не вибаглива до різних типів грунту, а також стійка до цвілевих і грибкових захворювань, якщо стежити за рівнем вологості. Lavender дуже примхлива до температурного режиму і розкриває весь свій генетичний потенціал лише при температурі + 27-30 градусів за Цельсієм. Переливи переносить добре, тому у новачка буде можливість натренувати руку.

  Якщо забезпечити канабіс живильним грунтом або добривами, то можна зібрати урожай більший, ніж заявлено виробником.

  Переважання індічних генів дозволяє рослині спокійно переживати різні стреси. Таким чином, гровер зможе поекспериментувати з прищипуванням центральної коли. Кущ добре гнеться, дозволяючи гроверу контролювати його форму і виробляти культивацію навіть в найменших боксах.

  Auto Lavender regular утворює м'які і великі суцвіття, які повністю просочуються смолою.

  Вирощування конопель Lavender вдома

  Невибагливість гібрида дозволяє з легкістю вирощувати його в домашніх умовах. Крім боксу, рослина обдарує урожаєм «початківця» гровера, навіть якщо буде рости на підвіконні.

  Коренева система рослини вимагає горщик мінімум на 4-5 літрів з поживним грунтом, змішаним з вермикулітом або великим перлітом. Кущ не вередливий до потужності світлового потоку і добре росте при 250 ват Днат.

  Довідка! Багато гроверів домагаються чудових результатів, використовуючи лампи ЕСЛ 100-150 ват.

  Полив здійснюють по мірі висихання грунту, але не рідше оного разу на добу. Штам відноситься до сортів канабісу, які при цвітінні виділяють сильний аромат, тому бокс слід оснастити хорошою системою вентиляції з вугільним фільтром.

  Довідка! При вирощуванні в боксі необхідно контролювати вологість повітря. Оптимальним показником є 60%. При надлишку Н2О рослина може піддатися цвілі.

  Харвест настає на 80 день від паростка, але більш досвідчені рослинники рекомендують потримати рослину ще 4-8 днів в темряві. Шишки при цьому дозріють, а більшість жовтого листя опаде. Готовність рослини можна визначити за допомогою збільшувального скла. Якщо більшість трихом потемніли і забарвилися в бурштиновий колір, то урожай готовий до зняття.

  Важливо! Гроверу, який має намір перейнятися істинними смаковими якостями Auto Lavender regular, слід сушити рослину разом з коренем. Цукор, що міститься в кореневій системі, буде засвоєний суцвіттями, а дим при вживанні буде м'якішим і солодшим.

  Для того, щоб зберегти смакові якості шишок, рекомендується пролікувати їх в холодильнику від декількох днів до тижня. Це здійснюється після повного висихання куща, яке легко визначити, якщо надломити бічну гілку. Якщо при цьому пролунає гучний і сухий хрускіт, то рослина висохла.

  Вирощування конопель Lavender на вулиці

  Auto Lavender regular прекрасно себе почуває в аутдорі і повністю відцвітає за 80 днів. Дотримуючись наведених нижче рекомендацій, зняти якісний продукт вийде навіть у «немовляти»:

  Місце. Висаджувати розсаду або насіння потрібно на добре освітленій сонцем галявині, де промені освітлюють кущі протягом усього дня. Ліс і густий чагарник не підходить для вирощування канабісу, оскільки тінь від високих рослин не дозволить гібриду розкрити свій потенціал і в підсумку вийде зовсім маленька карликова рослина.

  Грунт. Землю для культивації необхідно або готувати самостійно, або купувати. Якщо гровер бажає зняти гідний урожай лавандових шишок, то цю рекомендацію ігнорувати не можна. При самостійному виготовленні грунту необхідно змішувати в рівних частках річковий пісок, торф, компост і землю з-під кропив'янику.

  Полив. Поливати Lavender слід не менше 2 разів на тиждень. Для розвитку рослині потрібна волога в великих кількостях і навіть в саме дощове літо канабіс все одно слід поливати.

  Важливо! Якщо дощ йде впродовж 5-8 годин, то грунт стає мокрим тільки на 10-15 сантиметрів, а доросла рослина конопель може «добувати вологу» на глибині до 30-40 см.

  Якщо з частотою поливів можуть виникнути труднощі, то гровери використовують гідрогель, який поміщається на глибину 30-40 сантиметрів. У разі посухи рослина на кілька днів буде забезпечено вологою.

  Добрива. Auto Lavender regular любить різні стимулятори і винагородить гровера великим урожаєм, якщо буде отримувати додаткові поживні елементи під час життєвого циклу. Як правило, автоквітучі сорти починають підгодовувати на 40 день від появи сходів, як раз в цей часовий проміжок рослина починає активно цвісти.

  Для цього згодиться органіка («компот» на основі кінського гною або гуано кажанів) або хімічні добрива.

  Довідка! Купувати добрива слід у перевірених виробників і чітко слідувати інструкції.

  Смакові якості і ефект конопель Lavender

  Запах у Auto Lavender regular дуже сильний, з нотками лаванди і фруктів, а ось смак при вживанні нагадує цитрус і залишає легкий «хешевий» залишок на рецепторах язика. Якщо прислухатися до диму, то уважний естет відчує букет розмарину і відтінок м'яти.

  Ефект потужний і стійкий, в кращих традиціях якісної індіки. Після вживання курця наздоганяє заколисуюча хвиля релаксації з невеликими хвилями ейфорії. Моментально знімається біль і втома, а через 2 години растаман повільно занурюється в царство Морфея з яскравими сновидіннями.

  Авторегуляр Lavender досить потужний сорт і може прикувати до крісла навіть найвибагливішого курця, а через годину-півтори можна і не помітити, як вже стоїш біля холодильника і накладаєш в свою тарілку різну смакоту.

  Стрейн призначають пацієнтам, які страждають панічними атаками, порушеннями апетиту і сну.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:стійкий до цвілевих і грибкових захворювань, якщо стежити за рівнем вологості, але примхливий до температурного режиму
  :середнє
  :Lowryder 2 х Lavender
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3251
  Buy Auto Lavender regular Ganja Seeds
  Auto Lavender regular - шикарна і невисока рослина з переважанням індіки. З насіння конопель виростають кущі від 50 до 120 сантиметрів, що дозволяє культивувати стрейн в найскромніших за обсягом боксах.
   В наявності 
  599,60 грн.

  4 reviews for Auto Lavender regular Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  1
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  4 / 5
  4.00 із 5 зірок
  • 19 червня 2019 06:51
  всхожесть

  Тупа 100%,15из15 на изи.8 часов в в отстояной воде из под крана 36 часов в вате и корни 1см все как один

  • 16 червня 2019 19:03
  привет

  ничего подобного, у меня 6 проросли!лавендер хоть и своеобразный но довольно удачный сорт.по крайней мере в оранжерее у меня проблем с ним не было.важно,как написано в описании с корнем сушить.это дополнительный вкус к дыму.

  • 23 травня 2019 14:49
  Lavender

  Ребята, отличный сорт, угощали, всем рекомендую! Потом решил себе парочку взять Самый лучший сорт из всех что я пробовал, позволяет достичь максимальный психоделических высот, на которые способна конопля. А главное что не дорого,

  • 23 лютого 2019 21:33
  Паражняковые семки

  Заказывал лавендера,замочил 4 семки,прошло 3 дня ничего,остальные 3 тоже ничего.Замочил семки другого
  сорта этого банка и проросло 4 з четырех,вот так, 8 лет в теме, но первый раз из семи ноль , хотя заказывал этого банка много сортов ток на jah сидс иза бесплатнаой доставки,так вот из сотни семян пророло 97,а тут из семи ноль, походу лавендер паражняк

  • 31 січня 2019 16:38
  Сорт для гроубокса

  Вот отыскал подходящий сорт для своего бюджетного гроубокса, не только низкий куст но и гнется хорошо судя по всему.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних