• Огляд

  White Satin regular - один із чотирьох найкращих сортів у каталозі Mandala. Гібрид заслужено займає лідируючу позицію в історії сучасних штамів коноплі. Домінуюча Індика пропонує поціновувачам селекційного каннабісу випробувати радісний, кумедний та позитивно соціальний ефект. Протестовані в різних умовах сходи вразили гроверів своєю невибагливістю та здатністю дозрівати навіть за мінімального освітлення. Ідеально підходить для новачків, які бажають отримати гідний урожай за короткий термін. Насіння конопель регулярне, що дає можливість отримання власного насіннєвого матеріалу або збереження генетики материнської рослини за рахунок клонування.

  Лендрейс назвали на честь знаменитої пісні «Nights in White Satin», легендарного Moody Blues. Ім'я також відбиває деякі зовнішні ознаки рослини. У період кольору суцвіття формують довгі шовковисті білі маточки, які нарощують безліч смолистих тріхом на момент збору врожаю.

  Родовід White Satin


  White Satin regular був отриманий селекціонерами Mandala шляхом схрещування добірної генетики Сативи з Індикою, що росте на кордоні Північної Індії та Пакистану (місто Пенджаб). Отриманий гібрид швидко набув популярності, але через стійкий запах під час цвітіння бридерам довелося покращити його та знизити до мінімуму ароматичну композицію. Генетика не має нічого спільного з європейською лінійкою "Білих".

  Особливості вирощування конопель White Satin


  Насіння конопель White Satin regular відмінно підходить для культивації в закритому ґрунті, а також в умовах "відкритого неба" та теплиці. У гроубоксі сходи повністю відцвітають за 65 днів після переходу на 12\12 і зможуть порадувати врожаєм шишок, що іскряться, в 400-500 грам сухого продукту з одного квадратного метра! В умовах вулиці кущі принесуть до 850-1000 г з однієї рослини. Висота середня. Висвітлення, що рекомендується, в гроурумі: 150-600 ватів на м2. На відкритому повітрі харвест варто очікувати в середині вересня у південних країнах та на початок жовтня у північних. Податлива структура куща дозволяє застосовувати до пагонів канабісу техніку SCROG та SOG.

  Аромат, смак та ефект коноплі White Satin


  Ароматична палітра гібрида сповнена солодкими фруктовими нотками, обрамленими абрикосовими тонами. Насичений дим матиме потужний та енергійний вплив на свідомість дегустатора, а тіло наповниться припливом сил. Використовують шишки для відпочинку та задоволення. Підходить для куріння у денний та у вечірній час доби.

  Медичні властивості конопель White Satin


  Сорт показує хороший потенціал у боротьбі з тривогою та депресією. Часто застосовується для зняття напруги та при розладах сну.

  Недороге насіння конопель часто сприймається гроверами як підробка та обман, але наш магазин завжди чесний з покупцями. Ми реалізуємо тільки елітні насіння конопель відомих сидбанків в оригінальній упаковці виробника. Щоб переконатися у реальній вартості горіхів від банку "Мандала", достатньо відвідати їхній офіційний сайт.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:потужне і енергійне вплив на свідомість
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Punjab х North India
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3299
  Buy White Satin regular Mandala Seeds
  Насіння конопель White Satin regular відмінно підходить для культивації в закритому грунті, а також в умовах "відкритого неба" і теплиці. Протестовані в різних умовах сходи вразили гроверів своєю невибагливістю та здатністю дозрівати навіть за мінімального освітлення.
  Артикул:GS03299
   Out of stock 
  1 400 грн.

  1 review for White Satin regular Mandala Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 14 травня 2019 13:36
  White Satin

  Всем привет! Всех вопрос волнует в чем это марихуана наркотик? Клинически доказано что он вызывает зависимость -нет?Почему этот "наркотик " в развитых странах принимают для лечения болезней нервной системы.Кроме того этот "наркотик"дает такие продукты как масло,ткань...вообще очень полезное растение.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду