• Огляд

  Насіння коноплі Ganesh regular - "діамант" унікальної лінійки іспанського сидбанку Mandala.

  У п'яту річницю (2009) Мандала відтворили цей екзотичний гібрид за допомогою штаму Sativa "Ямуна", що входить до "Золотої" колекції банку. Yamuna вперше була представлена світу в далеких 80-х роках минулого століття. Цей сорт був випущений на ринок в обмеженій кількості і з того часу більше не був доступний широкому колу гроверів.

  Кілька років плідної роботи бридерів дозволили отримати енергійну рослину, що щедро продукує ароматну смолу. Зовнішні ознаки куща повністю відображають індичну спадковість: компактний розмір, широке темно-зелене листя, щільні і важкі шишки, проте за ефектом Ганеш виражає найкращі сативні ознаки. Рівень THC: 20-23%

  Родовід Ganesh


  Насіння коноплі Ганеш було отримано в результаті схрещування добірних фенотипів Афганських штамів канабісу з представниками зі штату Уттаракханд на півночі Індії, саме там, де розкинулися Гімалайські гори. Суворий і не стабільний клімат високогір'я дозволив рослинам виробити високий імунітет до температурних перепадів, а також наділив їх винятковою живучістю.

  Особливості вирощування конопель Ganesh


  Насіння коноплі Ganesh regular - відмінний вибір для початківців гроверів, які не мають великого боксу для культивації канабісу. Низькорослість і податливість стрейну дозволять отримати гідний урожай навіть за мінімальних зусиль з боку садівника. Після трьох тижнів вегетативної стадії сходи досягають 60 сантиметрів і трохи додають у зростанні до дозрівання. Щоб розкрити звістку потенціал сорту, рекомендується продовжити нудну вегу до 5 тижнів.

  Елітне насіння коноплі Ганеш, дає стрімкі та стійкі сходи, які воліють рости на високоякісних поживних ґрунтах з внесенням мінімальної кількості добрив у період кольору. Початківцям зовсім не рекомендується вносити підгодівлі для Ганеш і обмежиться регулярним поливом чистою водою. Унікальна спадковість сорту дозволяє розтишкам формувати міцну структуру, якій не страшні надлами під вагою суцвіть. З огляду на екстремальну щільність шишок існує ймовірність виникнення цвілі. Приблизно 20-25% рослин з усієї плантації будуть заражені у верхній третині куща на останньому тижні цвітіння. Щоб не допустити таких небажаних явищ, гровер слід контролювати вологість на заключному етапі грова і влаштовувати розтишкам періоди посухи.

  Штам підходить для культивації в умовах відкритого ґрунту та домашньої оранжереї. Кущі, що сформувалися, повністю відцвітають за 60 днів в індорі і подарують 400-450 грам тугих бутонів з одного метра квадратного при світлі 400-600 ватів. У відкритому ґрунті врожайність становить 500-800 гр. з куща. Харвест у південних країнах очікують у вересні, а у північних регіонах до середини жовтня. Ganesh regular піддається техніці SCROG, а також добре тренується.

  Смак та ефект коноплі Ganesh


  Смак нагадує вишуканий гімалайський гашиш 70-х. Такий же солодкий і привабливий, з довгим шоколадним смаком. Ганеш поєднує в собі найкраще з сативи та індики: врівноважене розслаблення супроводжується радісним, соціальним впливом, що змушує веселитися, насолоджуючись життям та його красою. Це ідеальний вибір для дозвілля. Дружні посиденьки, пляжні вечірки або просто усамітнення наповняться мільйонами фарб із ganja Ganesh.

  Медичні характеристики коноплі Ganesh


  Лікарський потенціал стрейну дозволяє використовувати екстракти та бутони як засіб проти безсоння та тривожних станів, а також як м'язовий релаксант.

  Продаж насіння конопель в магазині здійснюється в оригінальних упаковках виробника.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:врівноважене розслаблення супроводжується радісним, соціальним впливом, який змушує веселитися
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3288
  Buy Ganesh regular Mandala Seeds
  Насіння коноплі Ganesh regular - відмінний вибір для початківців гроверів, які не мають великого боксу для культивації канабісу. Низькорослість і податливість стрейну дозволять отримати гідний урожай навіть за мінімальних зусиль з боку садівника.
  Артикул:GS03288
   Out of stock 
  1 400 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 16 травня 2019 10:49
  Прощайте сигареты, привет!травка.))))

  Заказывала в этом магазине травку.Мне кажется, что это самый лучший магазин какие я знаю и наслышана. Говорят, что эти семена конопли устойчивее к таким неприятностям.Как разные паразиты.Начала курить траву и хочу сказать что дествительно помагает снять стрес и можно роcслабитса. Хочь я и не курила травку, а курила обычные сигареты.То сигареты на много вреднее чем травка.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду