• Огляд

  Насіння коноплі регулярного сорту Colombian Gold – посадковий матеріал найвищої якості, призначений для культивації у будь-яких умовах. Рослині притаманна витягнута структура, характерна для сатівних сортів канабісу. Численні бічні гілки формують компактну будову куща. Листя світло-зеленого кольору вирізняється витонченою та витягнутою формою. Суцвіття – великі й доволі смолисті. За 10-12 тижнів цвітіння, продуктивність гібрида становитиме близько 600 грамів шишок з квадратного метра.

  Походження коноплі регулярного сорту Colombian Gold

  Регулярний сорт Colombian Gold був виведений майстрами селекції сідбанку Ganja Seeds шляхом схрещування колумбійської культури із дивовижним штамом Santa Marta. Такий крос повною мірою виправдав усі очікування селекціонерів. Гібрид вирізняється високим рівнем ТГК, відмінною врожайністю і дивовижними смакоароматичними якостями.

  Вирощування коноплі регулярного сорту Colombian Gold

  Щодо гровінга цього стрейну – усе просто. Придбати насіння коноплі регулярного Colombian Gold можуть навіть недосвідчені коноплярі, оскільки рослина максимально невибаглива і слухняна. Вона відмінно розвивається і показує винятковий результат під час вирощування у теплиці, закритому та відкритому ґрунтах.

  Colombian Gold добре реагує на застосування сучасних тренувальних технік, які дають змогу збільшити продуктивність і раціонально використовувати наявну площу (ScrOG, SoG, LST). Домінування сатівної генетики свідчить про розгалужену кореневу систему рослини й передбачає використання просторої ємності місткістю від 10 літрів.

  Аромат та ефект коноплі сорту Colombian Gold

  Пахощі готових до споживання суцвіть наповнені солодко-карамельними нотами. Після проліковування травичка може набувати легких фруктових відтінків. Ефект впливу потужний і тривалий, супроводжується припливом енергії та підняттям настрою і тонусу. Стафф ідеально пасуватиме для заняття творчістю, активного відпочинку у колі близьких і друзів.

  Медичне застосування коноплі сорту Colombian Gold

  У терапевтичних цілях суцвіття та екстракти сорту Colombian Gold частіше використовують у лікуванні розладів нервової системи. Ґанджа допомагає боротися із панічними атаками і тривожністю, стресовими розладами, депресивними станами і хронічною втомою.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Colombia
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:эйфория переходящая в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Colombian x Santa Marta
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6419
  Buy Colombian Gold regular Ganja Seeds
  Насіння конопель регулярного сорту Colombian Gold – посадковий матеріал найвищої якості, призначений для культивації в будь-яких умовах. Рослині властива витягнута форма, характерна для сативних стрейнів каннабісу.
   Немає в наявності 
  599,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду