• Огляд

  На вигляд звичайне регулярне насіння фотоперіодного гібрида Cheese, таїть в собі дуже несподіваний аромат дорослої рослини і прекрасні технічні характеристики, які радують собою гроверів по всьому світу. У даного сорту є також своя особлива історія створення. Він з'явився на світ завдяки британським контрабандистам, які вивезли фенотип Skunk # 1 з Туманного Альбіону і практикуючим селекціонерам, які схрестили даний сорт з відомим європейцем Swiss Miss.

  Загальні характеристики конопель Cheese

  Гібрид Cheese regular не відноситься до категорії потужних або вбивчих, за рахунок того, що тетрагідроканнабінолу в сухій речовині стабільні 20%, одночасно являється сатівно-індічним сортом марихуани. Період цвітіння у рослин становить не менше восьми тижнів, а часом збору врожаю вважається кінцівка першого осіннього місяця, аж до середини жовтня. Конкретний час визначається безпосередньо гровером. Адже вам під силу самостійно позначити довгоочікуваний пік зрілості вашої марихуани.

  Вирощування конопель Cheese

  З урахуванням підвищеної стійкості стрейна Cheese regular до більшості захворювань і цвілі, а також захисту від потенційних шкідників, даний сорт вкрай добре себе показує в аутдорі. Додайте сюди ще мало впливаваючі на розвиток погодні умови, і вийде практично ідеальний гібрид для відкритого грунту.

  Одне незмінне правило по культивації сорту Cheese стосується вирощування в індорі. Вам обов'язково знадобиться хороша система вентиляції і фільтрація повітря через інтенсивний запах з самого початку цвітіння.

  Медичне застосування конопель Cheese

  Будучи сортом, який ефективно використовується в сучасній медицині, вживання Cheese допоможе пацієнтам, що страждають від депресії і спонтанного прояву тривожних станів. Не виключено, що в майбутньому даний сорт марихуани будуть застосовувати, як анестетичний засіб у багатьох ситуаціях.

  Аромат і ефект конопель Cheese

  За фактом, називаючи основний аромат сирним, мається на увазі не чистий запах сиру, а набагато більш складний букет з мускусно-землистим відтінком. Найвитонченіші гурмани також відзначать тони молочних продуктів і фруктовий присмак. Загалом, палітра смаків даного сорту конопель заслуговує цілої дисертації або іншої наукової роботи.

  А ось ефект від вживання марихуани Cheese стабільно легкий і приємний, з особливою ейфорією, яка піднімає настрій, та спонукає бажання споглядати красу навколишнього світу і захоплюватися бесідами з іншими людьми.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Сирний
  Ефект:релакс в легкую эйфорию
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Old School UK Skunk x Afghani
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 778
  Buy Cheese regular Ganja Seeds
  З урахуванням підвищеної стійкості стрейна Cheese regular до більшості захворювань і цвілі, а також захисту від потенційних шкідників, даний сорт вкрай добре себе показує в аутдорі.
   Немає в наявності  Україна
  599,60 грн.

  2 reviews for Cheese regular Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 11:08
  це сир, ребя

  ви ж понімаєте, регуляр це фіфті-фіфті. но коли я перший раз купив 7 сємок - було 5 дівчаток. я фартовий парєнь. так от, запах пацани, запах!!! мене він возбуждає реально. я тіко ізза цього запаха і брав. Ganja seeds якісний і восени полюбому тільки тут буду брать

  • 18 червня 2014 20:16
  тыц

  сортец что надо!! ростите не пожалеете!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду