• Огляд

  Створений в результаті кросу сортів Wembley і Jack herer гібрид брідери сідбанка Ganja Seeds назвали ім'ям легендарного єгипетського бога. Для цього регулярного фотоперіодного сорту характерне поєднання сатіви та індіки, з переважанням другої. Назва себе повністю виправдовує і Anubis по праву вважається одним з найбільш спокійних конопляних гібридів.

  Загальні характеристики конопель Anubis

  З урахуванням домінування індіки, зміст фітоканнабіноідів у даного сорту вражає: КБД не менше 0,8%, а ТГК не менше 16%. Висота кущів марихуани цього гібрида невелика, як для свого кластера і рідко перевищує півтора метра (в середньому - 80-100 сантиметрів). Але нехай вас не бентежать такі середні розміри. Якщо ви якісно висадите посівний матеріал, то до закінчення сезону можете сміливо розраховувати на 500-600 грамів якісної сухої речовини готової до вживання. Сорт Anubis прекрасно підходить не тільки для досвідчених гроверів, а й для тих, хто знайомиться з коноплярством вперше.

  Вирощування конопель Anubis

  Відразу зверніть увагу на умови вирощування. Рослини Anubis з моменту початку цвітіння виділяють досить сильний і міцний аромат. Тому для індора вам знадобиться система вентиляції вище середнього рівня і бажано з декількома вугільними фільтрами. Але крім ліквідації запаху, тут ще важливий момент подачі свіжого чистого повітря, в якому рослини цього гібрида відчувають особливу потребу. Для вирощування в аутдорі, бажано вибирати ділянку далеко від пішохідних доріжок або сусідства з чужими ділянками землі. В іншому, гровінг марихуани Anubis ні в чому не відрізняється від інших регулярних фотоперіодних сортів. Цвіте гібрид в межах восьми-десяти тижнів, в залежності від інтенсивності дій гровера і кліматичних умов. Починати жнива сорту можна починати в кінці вересня і до закінчення другого тижня жовтня місяця.

  Медичне застосування конопель Anubis

  Не являючись медичним сортом, ця конопля здатна якісно і надійно відновити вашу нервову систему в стресових ситуаціях, поліпшити ситуацію зі стабільністю сну, а також простимулювати апетит.

  Аромат і ефект конопель Anubis

  Anubis - справжня знахідка для смакових гурманів, які знайдуть, крім типового індічного смаку, велику кількість відтінків стиглих фруктів і квіткової палітри. Примітно, що з часом смак і аромат можуть істотно змінюватися. Ефект марихуани Anubis - максимально заспокійливий, налаштовує на медитацію, пізнання свого власного Я і настання душевної рівноваги.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:максимально заспокійливий, налаштовує на медитирование
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:Anubis з моменту початку цвітіння виділяють досить сильний і міцний аромат
  :середнє
  :Wembley х Jack herer х Ruderalis
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1236
  Buy Anubis regular Ganja Seeds
  З урахуванням домінування індіки, зміст фітоканнабіноідів у даного сорту вражає: КБД не менше 0,8%, а ТГК не менше 16%. Висота кущів марихуани цього гібрида невелика, як для свого кластера і рідко перевищує півтора метра (в середньому - 80-100 сантиметрів).
   Немає в наявності  Україна
  599,60 грн.

  5 reviews for Anubis regular Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 10:19
  Ganja Seeds

  Hey, Anubis regular! nareshti tsey sort ye i tut. Podyvymosya yak pide pid Odesʹkyy sontsem))), ziyshly poky vse.

  • 26 вересня 2017 14:17
  Отзив о сорте анкубис

  Брал 4 месяца назад. Первый опыт грова, косячил с удобрами, так что кустик получился довольно низким (около 70см) и урожай так себе - 63г сухих шиш. Но эффект шикарный. Мысли четкие ясные, кристально чистые. Настроение приподнятое. Ноль тревоги и страха. Брал 3 сорта - white widow, blueberry и этот. По действию этот сорт понравился больше всех. Вобщем и эффект достойный и вкус очень приятный. магазин достойный и я еще не раз к нему вернусь за семечками

  • 03 серпня 2017 19:14
  благодарочка пасаны

  Лучший магазин и его сотрудники(консультанти)!!!!!!!!!Хочу поблагодарить сотрудников маг.за понимание,отзывчивость!!!Заказы в етом магазине делаю 4год в подряд,Качественное обслуживание, мгновенная отправка заказа, качественный товар!!!!!:::::::::::::::::

  • 20 липня 2017 20:37
  dcnsuye&

  Привіт,я встигну якщо посаджу в 20 числах.До речі заказував 5 ак 5 крітікал 5 блу бері зійшло все 100 процентів коли поросаджував розсаду був через 2 дня в шоці всі верхушки щось зжерло як з цим боротись

  • 04 липня 2017 16:51
  эйо

  Купил тут этих семок в апреле - высадил в мае 5 кустов пробывал их недавно - не расчитать дозу ,аж на жепу садит и это еще зеленые кустики))))))

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду