• Огляд

  Фемінізований сорт конопель White Widow x Great White Shark - чудовий гібрид від сід-банку Ganja Seeds. Стрейн ідеально підходить для початківців-садівників. Рослини компактні, невибагливі і здатні наростити значну масу шишок, щедро прикрашених ароматними трихомами. Кущі не бояться цвілі і легко переносять температурні перепади. З висадженого насіння гровер 100% отримає тільки жіночі рослини.

  Відцвітає штам за 10-11 тижнів. Пік цвітіння вважається самим "ароматним" періодом, тому рекомендується завчасно оснастити гроубокс хорошою вентиляцією з вугільним фільтром. У генному пантеоні сорту домінує індіка (60%), а значить, шишки будуть важкими і щільними. Така особливість натякає садівникові на необхідність контролю вологості і постійний обдув.

  Походження конопель White Widow x Great White Shark

  Фемінізоване насіння конопель є результатом схрещування оригінального клону Біла Вдова і Велика Біла Акула від Green Hause. Гібрид успадкував високу психоактивність і імунітет своїх батьків, а також підвищений вміст смоли. До кінця цвітіння кущ повністю покривається жирним килимом блискучих трихом, що дозволяє виготовити висококласний гашиш. Рівень ТГК досягає 22%.

  Особливості вирощування конопель White Widow x Great White Shark

  Насіння конопель White Widow x Great White Shark feminised можуть бути висаджені в умовах вулиці або в домашній оранжереї. Досвідчені садівники для культивації радять використовувати ємності від 10 літрів. В якості поживної основи бажано виготовити суміш з кокосового волокна, крупного перліту і збагаченої землі.

  Щоб плантація повністю розкрила свій потенціал, використовують лампи від 400 Ватт Днат. Штам піддається SOG, SCROG і техніці LST. З одного квадратного метра під сіткою можна зняти до 800 грам сухих ароматних суцвіть. В аутдорі врожайність може досягати 700 грам з куща в середині жовтня.

  Використовуючи високоживильний субстрат для вирощування, відпадає потреба вносити добрива на вегетативній стадії життя. Після того, як рослина зацвіте, можна починати вносити помірну кількість підгодівлі. Дебютантам-коноплярам краще починати з органіки.

  Смак і ефект конопель White Widow x Great White Shark

  Перетерті в пил проліковані бутони Білої Вдови x Великої Акули наповнять приміщення кисло солодкими відтінками, в яких виразно відчуваються нотки лимона і апельсина з долею прянощів і благородного гашишу. Дим міцний, але густий. Залишає класичний сканковий післясмак і за одну мить здатний закрутити голову яскравими спалахами ейфорії і припливом креативних ідей. На пізній стадії в свої права вступає індіка і дарує м'яке приземлення в лоно спокою і радості.

  Медичні характеристики конопель White Widow x Great White Shark

  Цілюща сила сорту дозволяє застосовувати його в медичних цілях для лікування безсоння, бронхіальної астми, глаукоми, нападів нудоти, а також при анорексії. Екстракти і сухі суцвіття часто використовують як знеболюючий засіб і м'язовий релаксант.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:за одну мить здатний закрутити голову яскравими спалахами ейфорії і припливом креативних ідей
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :White Widow x Great White Shark
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1698
  Buy White Widow x Great White Shark feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель White Widow x Great White Shark feminised можуть бути висаджені в умовах вулиці або в домашній оранжереї. Досвідчені садівники для культивації радять використовувати ємності від 10 літрів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for White Widow x Great White Shark feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 10 червня 2019 13:55
  уекуы4н

  Товаром полностью доволен. Заказывал на Ganja Seeds.Курьер (был очень вежливый) доставил достаточно быстро и без опоздания. Телефон принимал как подарок маме. Пользуется им уже неделю, никаких проблем не обнаружено. Спасибо Ganja Seeds за хорошее обслуживание.

  • 24 червня 2015 12:29
  мой отзыв о WW

  Мой самый первый опыт выращивания в indoor был именно White Widow. Сортом остался более чем доволен, очень приятный, нежный аромат с оттенками лимона, эффект мощный, но плавно накатывающий. Взошли все семяна. Урожая собрал в разы больше чем указано в вашей статистике. Все кого я угощал давали исключительно положительные отзывы, даже проверенные ни одним годом курильщики, у которых дреды до пят, были в восторге. Трое моих знакомых после пробы так же как и я приобрели семяна- ни один из них не обломался. Никаких проблем с выращиванием не испытывал(хотя подчеркну, что это был первый опыт) так как сорт весьма неприхотлив. При курении этот сорт не забирает силы, а скорее открывает творческий потенциал. Однозначно буду заказывать его еще не один раз. Растение растет очень широким, у меня получилось 6 кол, каждая из которых выглядела более чем внушительно.
  Растил я их дольше чем указанно в описании, весь процесс занял 4 месяца, но это ожидание того стоило. Удовольствия от выращивания я получил ни чуть не меньше чем от чудного результата. Отлично реагирует на удобрения. В вегетационный период в рост не спешило. Растение живучее( у меня кошка погрызла листву, ничего пережило(в отличии от кошки...шутка)) Из стеблей и листьев варил молоко, которое получилось на все пять баллов. Растение имеет хорошую сопротивляемость к болезьням, так как когда я сожал его во второй раз в одно гроу боксе с лориками, все лорики заболели какой то дрянью, а вот WW нет. Моя оценка данному товару однозначная твердая пятерка. Всем рекомендую, и уверяю вас в том, что вы ни капельки не огорчитесь. Спасибо за эти чудные семяна. Всем добра и мира)

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду