• Огляд

  Фемінізований сорт конопель White Widow x Chronic - унікальний гібрид, що формує невисокі рослини з темним листям, міцною структурою і пишними формами. Переважання індіки в генному пантеоні стрейна дозволяє кущам нарощувати важкі і тугі шишки, облиті ароматною смолою. Штам підходить для новачків, тому що не боїться різких перепадів температур, податливий до тренувань і володіє винятковим імунітетом до захворювань, цвілі і гнилі. Не боїться перегодовування, тому простить багато помилок починаючому садівнику.

  Під час цвітіння кущі виділяють їдкий, але приємний аромат, що поєднує ноти м'яти, фруктів і мускусу. На піку цвітіння запах в буквальному сенсі здатний проникнути крізь стіни, тому рекомендується встановити хорошу систему вентиляції, оснащену вугільним фільтром. Цвітіння триває 7-9 тижнів. Висота рослин рідко перевищує 100 сантиметрів в індорі.

  Походження конопель White Widow x Chronic

  Вдосконалений гібрид вийшов завдяки схрещуванню Білої Вдови і легендарного Хроніка. Увібравши в себе тільки кращі характеристики батьків, штам готовий довести кожному конопляру на скільки простим може бути гров. Рівень ТГК досягає 20%.

  Елітне фемінізоване насіння конопель White Widow x Chronic гарантують гроверу формування тільки жіночих кущів.

  Особливості вирощування конопель White Widow x Chronic

  Конопля оптимізована під умови відкритого грунту, а також скромної домашньої оранжереї. Застосувавши техніку культивації SCROG, садівник зможе зняти до 600 грам з одного квадратного метра. Найбільшої врожайності можна досягти, використовуючи горщики об'ємом від 15 літрів або застосувавши техніку SOG. Притримуючи материнську рослину на стадії вегетативного росту, конопляр матиме постійний доступ до клонів улюбленого сорту.

  Піддатливість і гнучкість рослин дає можливість поекспериментувати, застосовуючи різні загибания (LST) і прищипування верхівки.

  Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. В умовах обмеженого простору (в системному блоці) можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД світильники потужністю від 100 Ватт. Урожай в аутдорі збирають в середині жовтня.

  Смак і ефект конопель White Widow x Chronic

  В запашній композиції штаму можна розпізнати м'ятну свіжість, нотки мускусу і фруктового бризу. Дим густий і м'який. Залишає приємний сканковий післясмак і моментально підносить свідомість в долини святкової ейфорії, захоплення і творчих відкриттів. Надихаючий хай хвилеподібно чергується з розслаблюючим і злегка сковуючим "Стоуном" дозволяючи насолодитися найкращим збалансованим впливом індики і сатіви.

  Медичні властивості конопель White Widow x Chronic

  Лікувальні властивості White Widow x Chronic дозволяють застосовувати штам в медичних цілях для зняття пригніченого стану, депресії, а також для підвищення життєвого тонусу. Екстракти і проліковані суцвіття добре знімають больові симптоми, стимулюють апетит і лікують безсоння.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:моментально підносить свідомість в долини святкової ейфорії, захоплення і творчих відкриттів
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :White Widow x Chronic
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1697
  Buy White Widow x Chronic feminised Ganja Seeds
  Застосувавши техніку культивації SCROG, садівник зможе зняти до 600 грам з одного квадратного метра. Найбільшої врожайності можна досягти, використовуючи горщики об'ємом від 15 літрів або застосувавши техніку SOG.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for White Widow x Chronic feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 15:02
  Ganja Seeds

  Замовляв 5 насіння в минулому році. Проросли всі, кущі вирасло, як на фото! Зібрав урожай в середині жовтня, з куща вийшло в середньому по 300 грам шишок! Прут з однієї банки. Валять так, аж очі затікають і закриваються. Курити тільки ввечері !!! Я в повному захваті від замовлення! Як завжди все відмінно! Швидко та якісно. Спасибі Вам величезне за співпрацю, за знижку і за подарунки !!! Успіху і процвітання))) Обов'язково повернуся за покупками знову.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду