• Огляд

  Фемінізований Train Wreck - чудовий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. У генному пантеоні стрейна дивно переплелися індіка і сатіва в рівних пропорціях. Володіючи пишною структурою куща і міцними бічними гілками, рослини не надломлюються під вагою шишечної маси, а високий імунітет і невибагливість до умов культивації зроблять перший гров практично безтурботним. Сходи не бояться переливів і пробачать новачкові багато недоліків і помилок з внесенням добрив.

  Висота кущів досягає 110 сантиметрів. Зріст легко контролюється технікою SCROG, LST, підрізкою верхівки, а також раннім переходом в стадію цвітіння. Протягом життєвого циклу плантації бутони виділяють землистий аромат з натяком на фрукти і лимон. Цвітіння триває 8-10 тижнів.

  Походження конопель Train Wreck

  Фемінізоване насіння конопель Train Wreck отримане в результаті кросу чудових і знаменитих сортів канабісу. При виведенні гібрида була задіяна генетика Тайської і Мексиканської сатіви, а також оригінального лендрейса родом з Афганістану. Штам успадкував кращі характеристики своїх батьків і здатний нагородити шикарним врожаєм смолистих бутонів навіть самого недосвідченого садівника, який тільки розпочав свій перший гровінг. Дає можливість використовувати екстракти та сухі суцвіття в терапевтичних цілях.

  Особливості вирощування конопель Train Wreck

  Насіння конопель Train Wreck формує стійкі сходи незалежно від умов вирощування. Насіннєвий матеріал можна використовувати для висадки в аутдорі, а також в домашню теплицю. В якості поживної основи рекомендується використовувати суміш з перліту, збагаченої землі і кокосового волокна. Коренева система канабісу любить простір і краще розвивається в горщиках об'ємом від 10 літрів. Якщо гровер захоче виростити справжнього монстра і розміри гроубокса дозволяють зробити це, то можна висаджувати "горіхи" в горщики від 25-30 літрів.

  Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. З одного квадратного метра можна зняти до 850 грам сухого продукту або до 1000 грам з одного куща на вулиці.

  Удобрювати сорт рекомендується після зацвітання. Поживних елементів, що містяться в грунті, буде більш ніж достатньо рослині на час вегетативної стадії. Штам легко клонується, тому досвідчені садівники можуть отримати максимум з наявного для вирощування простору.

  Смак і ефект конопель Train Wreck

  Ароматична палітра сухих бутонів наповнить приміщення відтінками фруктів з легкою пряною гостротою. Дим солодкий і не викликає подразнення. З першої затяжки відчувається добре збалансований ефект, що дозволяє пережити хвилеподібну ейфорію і неймовірне розслаблення. Розум збереже ясність, а тіло наповниться солодкою знемогою, дозволивши відшукати нові ідеї і натхнення.

  Медичні характеристики конопель Train Wreck

  Цілющий потенціал дозволяє використовувати Train Wreck feminised для лікування глаукоми, бронхіальної астми, розсіяного склерозу і епілепсії. Незамінний стрейн для виведення з депресії, відновлення сну, а також як знеболюючий засіб і м'язовий релаксант.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:добре збалансований ефект, що дозволяє пережити хвилеподібну ейфорію і неймовірне розслаблення
  Медичний сорт:так, ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:величезні шишки з великою кількістю помаранчевих трихом
  :середнє
  :Afghani x Mexican x Thai
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1685
  Buy Train Wreck feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Train Wreck формує стійкі сходи незалежно від умов вирощування. Насіннєвий матеріал можна використовувати для висадки в аутдор, а також домашню теплицю.
   В наявності  Україна
  239,60 грн.

  3 reviews for Train Wreck feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 26 лютого 2024 11:40
  Спасибо Ganja

  Впечатлен ростом и еЁ ароматом. Сорт стоит своих денег..

  • 06 червня 2019 20:50
  евгкг

  Сайт бомба, доставка швидка, бонус, приємно здивували спасибі.

  • 11 березеня 2015 13:30
  TrainWreck

  Привет всем почитателям почитателной культури ! Хотел би с вами поделиться опитом виращивание и употребление етого чудесно сорта ! Перед тем как заказать его я очень долго думал, так у меня уже били фемки Power Planta i Kali Mista - Супер ярких мочнейших , ейфорических сатив с которими я сталкивался! И я хотел заказать какайто не совсем сативний сорт , а гибрид височайшего качества , который не подявляет мозг , а визивает ейфорию в сочитании с раслаблением ! После я поинтерисовался генетикой етого чудесного сорта и понял, што девочка имеюшея в своей генетике Тайландскую и Мексиканскую сативу в сочитении с Авганкой - полюбому должна стать моей ! И вот пару деньков и сделал ешё одну из многих удачних сделаних мною на ganjaseeds.org.
  В TrainWreck доминирующим компонентом есть индика все таки, и от сативних девочек TrainWreck отличается своим не особо большим размером, ну не больши ето тоносително сказано! Кусты етой вечочки достигают не больше одного с половиной метра в длину. А также междоузлие у него достаточно таки коротко, именно оно заполняет многие почки, именно тот фактор делает данный вид конопли одним из тех у которых высокая урожайность.
  Ни одно из растений гровлених мною в етот период не дало мне такого результата на протяжении 8 недель, как такой сорт каннабиса как Train Wreck .Для гровеверов у которих нет особо большого опита по виращиванию например сативних сортов, с которими во время цветение или даже веги иногда происходят различние непредвидение ситуации , ну ети люди хотят вибрать сорт с которим они добються успеха, как можно быстрее, подойдёт данный сорт лучше всех потому как его короткий период цветения ускоряет созревание. .
  Пионери которые хть би рас попробуют ету чудесную девушку, Train Wreck в конце концов подприт вам невероятное наслаждение и блаженство, и данные ощущения вы не сможете забыть никогда.
  Train Wreck ето все таки коммерческий и очень популярный сорт, Урожай етого гибрида дает больше 200г бошек с одного растения. Ну и виглядет он просто непревзойдёно - Train Wrecka толстые ветви, они являются длинными, но это не препятствует отличному его развитию. Запах, который создаёт данный сорт – состоит из различных вкусов, цитрус, а также запах пряностей с ванилью, а также экзотические оттенки.
  Эффект от етой прекрасной девочки нельзя порванять ти с чем , што я курил до него ! После первого же напаса приходит мошняя индичная енергея , которая сразу же заставит вас преземлиться на диван например ! Ну черес пару минут у вас в голове начинаеться настолько мошных приход мислей , ви не будете знать што делать - и в ето время начинаеться сильшая сативная ракета ! Ви уже готите гулять, обшяться , флиртовать с девушками в первую очередь и не только флиртовать ! Ну только есть одна незада ето всё происходит на одном и том же диване и ходить , гулять с девушками или друзьями вам не сильно захочеться ! ВИ захотите остьться в теплой своей квартирке и наслаждаться внутреним соцерзанием , которое вам не подарит ни одной сорт конопли !
  PS Train Wreck по ефекту очень напоминает Magic Bud , Ну вот Train Wreck уше сильнее

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду