• Огляд

  Генетика Top44 feminised – це складне поєднання цілої добірки індійських штамів, назви та походження яких селекціонери насіннєвого банку Ganja LiveSeeds вирішили залишити в секреті. Продаж насіння конопель фотофема «Топ 44» в інтернет-магазині GanjaSeeds доступний цілодобово за найкращою ціною в країні.

  Загальні характеристики конопель Top44


  Шість тижнів – не термін для цвітіння конопляних рослин. Навіть із домінантною індикою. Але саме так швидко проходить дана фаза у розтинок даного штаму. У відкритому ґрунті наступ харвесту збігається з початком першого осіннього місяця. Виробник також відзначає відмінну врожайність при середній висоті дорослої «дівчинки» та забійної дози ТГК у готовому стафі.

  Вирощування конопель Top44


  Форма куща, з розвитком розтишок, набуватиме дедалі складнішу структуру з обмеженою кількістю бічних гілок. Подібні компактні сорти канабісу буквально напрошуються у гроурум чи гроубокс. Однак аутдорна культивація також реалізується якісно. Особливо цінний фотофем прихильникам потайного гровінгу, які називають партизанами. Догляд за розтишками простий і невимогливий. Поливай, коли потрібно, вноси при потребі поживні речовини в субстрат і забезпеч достатній обсяг світла. Імунітет до температурних стрибків, плісняви та грибкових захворювань зроблять посильний внесок у підсумковий успішний грів. Підходить новачкам та зрілим садівникам однаково.

  Медичне застосування конопель Top44


  Використання цієї ганджі для лікування конкретних хвороб офіційно не підтверджено. Це аж ніяк не применшує здатність трави покращувати настрій, повертати здоровий апетит, боротися зі нудотою та зміцнювати сон.

  Смак та ефект коноплі Top44


  Фруктовий аромат марихуани урізноманітнить свіжість ментолу в післясмаку та загальна нота солодкої полуниці. Дим утворюється щільний, місцями зайво маслянистий, кашель, що періодично викликає. Куріння стимулює прийняття відчуття радості всім організмом, м'язами та розумом. Перші одержують затишне розслаблення з легким теплом, а свідомість виводить негатив, налаштовуючи курця на припливи щастя. Сновидіння не забаряться, тому м'який лежак слід приготувати заздалегідь.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Skunk x Viking
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6393
  Buy Top 44 feminised GanjaLiveSeeds
  Подібні компактні сорти канабісу буквально напрошуються у гроурум чи гроубокс. Однак аутдорна культивація також реалізується якісно. Особливо цінний фотофем прихильникам потайного гровінгу, які називають партизанами.
  Артикул:GS06393
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду