• Огляд

  Фемінізований Top Skunk 44 - чарівний гібрид від бридерів Ganja Seeds. Сходи відрізняються компактними розмірами до 90 сантиметрів у висоту, а також помірною гіллястістю і незначною кількістю листя, що полегшує манікюрінг і дозволяє світлу живити життєвою силою навіть самі нижні суцвіття. Вегетативну стадію рекомендують притримати до 6 тижнів, після чого переходити на цвітіння.

  Домінуюча сатіва в генному пантеоні стрейна дозволяє рослинам формувати подовжені, але не важкі суцвіття, які щедро продукують ароматну смолу. Цвітіння триває 10-12 тижнів, що властиво сатіва-домінантним гібридам. Аромат під час зростання плантації сильний, але приємний і нагадує благородну сканкову композицію, обрамлену фруктовим бризом. Щоб приховати пахощі, доведеться встановити вентиляцію з вугільним фільтром.

  Походження конопель Top Skunk 44

  Фемінізоване насіння конопель Тор 44 х Сканк №1 отримане селекціонерами Ganja Seeds в процесі з'єднання чистої генетики Skunk і оригінального клону Тор 44. Одержаний гібрид успадкував високу врожайність, психоактивність і невибагливість своїх батьків і готовий продемонструвати їх кожному садівникові. Рівень ТГК досягає 21%.

  Особливості вирощування конопель Top Skunk 44

  Насіння конопель Top Skunk 44 feminised спеціально виводилося для цінителів індору і аутдору. Універсальність посадкового матеріалу говорить нам про його високий імунітет, невибагливість до умов вирощування і здатність виживати в сильну посуху і в періоди проливних дощів.

  Стрейн відмінно клонується. Досвідчені садівники тримають материнську рослину на вегетативній стадії протягом декількох років і мають постійний доступ до клонів. Гнучкість і податлива структура куща дозволяє застосовувати техніку SCROG і LST, що значно підвищує врожайність.

  В якості горщиків для культивації згодяться ємності від 10 літрів, наповнені живильним субстратом. З одного квадратного метра під сіткою знімають до 500 грам сухих бутонів або до 300 грам з однієї рослини в умовах аутдору. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат, але при скромних розмірах гроурума можна використовувати ЕСЛ або ЛЕД світильники потужністю від 100 Ватт.

  Смак і ефект конопель Top Skunk 44

  Чарівний аромат стиглих апельсинів, лимону і мандарина заповнить всі приміщення, в якому растаман вирішить подрібнити проліковану шишку. М'який маслянистий дим залишить благородний сканковий післясмак і потужною хвилею ейфорії закрутить голову будь-кому, навіть толерантному цінителю селекційного канабісу. Хвиля щастя і нестримної радості поступово зміниться заспокоєнням і релаксацією.

  Медичні характеристики конопель Top Skunk 44

  Терапевтичний потенціал сорту дозволить застосовувати його екстракти в медичних цілях для лікування психічних розладів, виведення з депресії і пригніченого стану розуму. Відмінно знімає больовий симптом при мігрені і відновлює сон.

 • Характеристики
  Виробник:Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:эйфория в расслабляющий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :TOP 44 x Skunk # 1
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 2196
  Buy Top Skunk 44 feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Top Skunk 44 feminised спеціально виводилося для цінителів індору та аутдору. Універсальність посадкового матеріалу говорить нам про його високий імунітет, невибагливість до умов вирощування і здатність виживати в сильну посуху.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Top Skunk 44 feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 15:32
  фцеа

  Доставили мені насіння конопель, за два дня.Все 6 Семак проклюнулися і визначилися з жіночою статтю. Через месяцок відпишуся че там по ефектом)

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду
  Ми використовуємо куки. Продовжуючи користуватися сайтом ви приймаєте нашу політику обробки персональних даних