• Огляд

  Для народження цього фотофема, селекціонерам насіннєвого банку GanjaLiveSeeds довелося вивчити велику кількість чистих зразків (лендрейсів), що виростають у найвіддаленіших частинах планети. Підсумковий вибір ліг на гавайську сативу, а також непальську та афганську індику. Екзотика ще на стадії схрещування тривала й у самій культурі. Інтернет-магазин GanjaSeeds – місце, де можна купити насіння конопель не тільки стрейну Sweet Tooth feminised, але й багатьох інших, від представленого виробника та інших провідних компаній у галузі інбридингу.

  Загальні характеристики конопель Sweet Tooth


  Домінування індики виявилося тотальним у генному «коктейлі» фемінізованого «Світ Тус». Однак на цвітіння рослини витрачають дев'ять-одинадцять тижнів, що здається для індійської домінанти забагато. Очікування компенсує велику кількість тетрагідроканнабінолу (22%), що набирається культурою за цей час, а також урожайність (на рівні 450 грамів забійного стаффа з квадратного метра). З урахуванням компактності розтишок в межах 65-75 сантиметрів в індорі - дуже втішні перспективи. У відкритому грунті гроверам слід орієнтуватися на зварювання грова спочатку жовтня.

  Вирощування конопель Sweet Tooth


  Насіння фем конопель орієнтоване спочатку на простоту культивації. Відмінна схожість, формування жіночих особин, надійний імунітет по відношенню до плісняви та грибкових захворювань – все це є в генетичному коді, який отримав фотофем. Досвідченим коноплярам стрейн буде цікавий можливістю клонування найбільш здорових розтинок. Новачки просто отримають профіт без додаткових зусиль. Культивувати комфортно за будь-яких умов (indoor, outdoor, теплиця).

  Медичне застосування конопель Sweet Tooth


  Марихуана з лікувальною метою сприяє поліпшенню психоемоційного стану, запобіганню депресії та апатії. Для зняття стресу та запобігання панічних атак, нормалізації апетиту, стабілізації сну трава підійде якнайкраще.

  Смак та ефект конопель Sweet Tooth


  Дуже незвичайний запах суцвіть та пролікованої ганджі представлений поєднанням зефірних ноток із прянощами. У димному присмаку ширше розкривається карамель. Вживаний стафф утворює в курці нескінченну насолоду розслабленістю, умиротворенням. Релакс абсолютно непомітно перейде в казкові сновидіння, тому заздалегідь приготуйте затишний лежак.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Манго
  Ефект:безмежну насолоду розслабленням, спокоєм
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :afghani x nepalese x hawaiian
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6389
  Buy Sweet Tooth feminised GanjaLiveSeeds
  Насіння фем конопель орієнтоване спочатку на простоту культивації. Відмінна схожість, формування жіночих особин, надійний імунітет стосовно плісняви та грибкових захворювань.
  Артикул:GS06389
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.
  0
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 07 жовтня 2019 11:09
  О дА!

  Блин ну что могу сказать, очень убойная диваха, мне она наполнила чорную вдову по убойности, по выращивани были проблемы, перезалил водой стресонула очень, думал все пздц, но нет, она вычухалась и дальше начала расти, еще не много и буду уже собирать выращиные плоды, беру уже раз 3-тий даный сорт, очень мне зашел, и рекомендую по пробовать и вам мои расты кто любит хороший убойный трип)

  • 30 вересня 2019 11:44
  ЕА

  Очень приятный сорт. Не очень тяжелый в выращивании, семки проросли без каких либо проблем. Все взошло в течении суток. Высадил далек от города в посадки, приезжал изредка поливал и давал ей вкусных удобрений.
  В целом хороший сорт и вполне сильный индичный эффект.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду