• Огляд

  Гібрид ідеально підходить для першого грову. Домінуюча Сатіва трохи сповільнила період дозрівання шишок, однак високий урожай і потужний психоактивний ефект варті того, щоб приділити більше уваги своїй плантації. Насіння конопель формують не примхливі сходи, які за короткий час перетворяться в шикарні кущі з довгими, але тонкими бічними гілками і величезною центральною колою, що складається з безлічі суцвіть. Рослини добре переносять стресові ситуації і не бояться переливів і періодів посухи. З сортом Super Critical Kali Haze feminised навіть не досвідчений садівник отримає чудовий урожай блискучих бутонів.

  Висота рослин не перевищує 120-150 сантиметрів в індорі і досягає 200 см в аутдорі. Контролювати висоту дуже просто: достатньо на вегетативній стадії підрізати верхівку і кущ почне рости в ширину. Цвітіння, як і належить Сатіві, триває 10-12 тижнів. Запах не сильний і нагадує суміш цитрусових і вологої лісової землі.

  Походження конопель Super Critical Kali Haze

  Для виведення гібрида Super Critical Kali Haze feminised була задіяна генетика легендарного сорту Калі Хейз і Супер Критикал. Фемінізоване насіння конопель Супер Критикал Калі Хейз швидко прокльовується. Увібравши в себе найкраще від обох батьків, молоді рослини продемонструють, яким простим може виявитися перший гров, а високі смакоароматичні характеристики і урожай стануть приємним бонусом для садівника, що тільки починає.

  Особливості вирощування конопель Super Critical Kali Haze

  Фемінізоване насіння конопель Super Critical Kali Haze може бути висаджене як в домашньому гроурумі, так і в умовах аутдору і теплиці. Рослини адаптовані під SCROG, SOG і LST. З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих і ароматних суцвіть або до 1000 грам з одного куща на вулиці.

  В якості поживного субстрату можна використовувати суміш зі збагаченої землі, крупного перліту і кокосового волокна. Коренева система найкраще розвивається в горщиках, об'ємом від 8 літрів.

  Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або 150 -250 ЕСЛ при культивації в маленьких шафах або системних блоках.

  Вносити добрива починають після переходу на цвітіння. Під час вегетативної стадії каннабісу буде досить мікроелементів, що містяться в живильному грунті.

  Смак і ефект конопель Super Critical Kali Haze

  Чудовий цитрусовий аромат з відтінками вологої деревини та лісової землі порадує рецептори кожного, хто вирішить подрібнити проліковану шишку Супер Критикал Калі Хейз feminised. М'який і густий дим викличе вибухову хвилю позитиву і ейфорії, розкриє творчі здібності і допоможе знайти неординарне рішення будь-якого питання або проблеми.

  Медичні характеристики конопель Super Critical Kali Haze

  Лікувальний потенціал дозволяє використовувати приготовлені екстракти і подрібнені суцвіття для лікування неврастенії, шизофренії, зняття наслідків стресу, а також застосовується при лікуванні глаукоми, бронхіальної астми, подагри і розсіяного склерозу. Відмінно заспокоює, стимулює апетит і відновлює сон.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Деревне
  Ефект:викличе вибухову хвилю позитиву і ейфорії, розкриє творчі здібності
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Super Critical х Kali Haze
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1676
  Buy Super Critical Kali Haze feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння конопель Super Critical Kali Haze може бути висаджене як в домашньому гроурумі, так і в умовах аутдору і теплиці. Рослини адаптовані під SCROG, SOG і LST.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  6 reviews for Super Critical Kali Haze feminised Ganja Seeds

  6
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 26 грудня 2017 12:06
  я тут завис в магазине с такого то года)

  Я тут не в первые заказываю, и на всех распродажах покупаю семечку, и все не нарадуюсь что когда то лет 5 назад мне чел я даже не помню его ника на форуме скинул мне ссылку на этотм магазин семян ,типа на вот глянь ... так я тут и завис.

  • 18 грудня 2017 12:50
  erik 4

  Отлично все ребятки! получил свой большой заказ! здОрово упаковали, заморился разворачивать. Но самое главное что семена все в целости.Тому человеку кто упаковывает посылки передайте мой отдельный большойСЕНКС

  • 29 листопада 2017 19:09
  покупаю я тут давно ребзя

  Разочков 5 я тут покупал семена, всегда приходили с бонусом и хорошими орехами не разу не встречался "плант которые не пер" ,все растиния расли оч убойные ,крепкие и мощные на вид приятные ,душистые.

  • 06 листопада 2017 13:24
  Электро

  Гибрид Super Critical Kali Haze с мощным энергетическим эффектом Сативы.4,5 месяца грова даст до 280 гр. отборных плотных смолистых соцветий. Растение высокое с редкой ветвистостью и небольшим количеством листьев.Любит свет,тепло и умеренную влажность. Рекомендована обрезка главного стебля для повышения продуктивности.
  Даёт мощный хай,прилив вдохновения и лёгкую паранойю.Вцелом подходящий вариант для выращивания в любых условиях.

  • 04 травня 2017 18:36
  описание данного продукта????

  кто растил подскажите пож. как запах во время роста и эффект как себя ведёт во время роста?????

  • 30 березеня 2017 16:00
  неплохо

  отлично,из 5 семян 5 штук растут,всхоесть на высоте,в аут рассада будет!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду