• Огляд

  Sour Diesel feminised здивує гроверів крайньою невибагливістю до умов вирощування. Сходи чудово себе почувають в будь-якому типі грунту і швидко нарощують шишечну масу. Рослини несприйнятливі до різких перепадів температури, володіють спокійним характером і легко протистоять епідемії гнилі і цвілі. Фемінізоване насіння конопель Sour Diesel гарантує гроверу, що з посадкового матеріалу проклюнуться тільки жіночі рослини.

  Висота рослини рідко перевищує 1 метр. Запах під час росту помірний, але їдкий. Нагадує класичний Сканк з дизельними нотками. Цвітіння триває 10 тижнів. У генному пантеоні стрейна домінує Сатіва - це значить, що садівника на харвест чекатиме значний урожай довгастих бутонів з безліччю бурштинових вусиків.

  Походження конопель Sour Diesel

  Для виведення гібрида брідери Ganja Seeds задіяли генетику всім відомого Сканку і Chemdawg 91. Фемінізоване насіння конопель отриманого гібрида ввібрало в себе тільки кращі характеристики своїх батьків і готове продемонструвати кожному садівникові, наскільки простим і безтурботним може бути гров.

  Особливості вирощування конопель Sour Diesel

  Насіння конопель Sour Diesel feminized дають сходи, які порадують коноплярів чудовим врожаєм не тільки в закритому грунті, а й у теплиці і аутдорі. Підвищити схожість посадкового матеріалу допоможе замочування "горіхів" у воді і пророщування між вологими ватними дисками.

  Рослини прекрасно переносять техніку LST, але бояться SCROG і піддаються клонуванню, що дозволяє максимально використовувати наявну площу і отримати набагато більший урожай відмінних шишок, облитих смолою.

  В якості поживної основи задіють суміш з торфу, крупного перліту і кокосового волокна. Замість торфу можна використовувати компостну землю або покупний збагачений грунт. Коренева система культури потребує горщик, об'ємом від 10 літрів. У маленьких ємностях (3-6 літри) кущі не зможуть повністю розкрити свій потенціал.

  З одного квадратного метра знімають до 600 грам просмолених сухих суцвіть або до 400 грам з одного куща в умовах аутдору. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 150 Ватт ЕСЛ в системному блоці або тісній шафі.

  Смак і ефект конопель Sour Diesel

  Потужний дизельний вибух можна відчути якщо піднести до носа проліковані суцвіття Sour Diesel feminised. Густий, але терпкий дим швидко охопить свідомість і подарує незабутню хвилю ейфорічної радості, щасливих переживань і творчого натхнення, залишаючи розум ясним, а думки свіжими. Підходить для вживання, як в денний, так і в вечірній час доби.

  Медичні характеристики конопель Sour Diesel

  Високий рівень ТГК і КБД дозволяє використовувати приготовлені екстракти і висушені суцвіття культури для зняття втоми, виведення з депресії, усунення тривожних станів, а також для лікування розсіяного склерозу, цукрового діабету, подагри і цілого списку психічних захворювань, в тому числі шизофренії.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Дизельний
  Ефект:швидко охопить свідомість і подарує незабутню хвилю ейфорічній радості
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Chemdawg 91 x Super Skunk
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1674
  Buy Sour Diesel feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Sour Diesel feminized дають сходи, які порадують коноплярів чудовим врожаєм не тільки в закритому грунті, а й у теплиці і аутдорі.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  6 reviews for Sour Diesel feminised Ganja Seeds

  5
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.8 / 5
  4.83 із 5 зірок
  • 05 червня 2019 15:16
  cgcjv

  Отличный магазинGanja Seeds,всегда беру семена конопли,разные журналы,удобрение, и так дальше... Всё без проблем по предоплате, отправляют в тот-же день.У добно смотреть за статусом заказа, приятные, вежливые менеджеры, мои рекомендации!

  • 23 травня 2019 14:28
  Diesel

  Дважды купляла, и дважды довольная.Высокий куст классный аромат, и очень локальные семочки. А самое главное что? Горячие цены!!! Буду (рекомендовать) ваш магазин,Большой ассортимент, можно подобрать практически к любому заболеванию. Снимает страх и можно самое главное расслабится.

  • 26 грудня 2017 12:02
  White Russia

  Горячие цены! и очень лакомые семечки! не знал что тут так цены низкие.Сейчас и я White Russia по бырику.

  • 25 жовтня 2017 14:28
  тема про сорт этот

  до харва осталось немного,но что то сильно долго доцветает,все никак,уже сил нет терпеть ,курю ее потихоньку,сорт пестат,но не для меня -сильно долго,вот приматриваю ченить автоцветущее с коротким сроком тут же в магазине.Люблюэтот ганджесидс.Когда то купил тут семки б52 ,и высадил аут,шишек было 4 тазика по 8 литров ,курили мы его пол зимы ,все дни в ухнарь.Жалко что нет этих семок тут сейчас

  • 19 вересня 2017 11:49
  Вонючка

  Высокий куст от 2м, хороший выход, мощный и долгий сативный эффект.В ауте на 49ш. полный цикл 4-4.5 мес. Запах химии оч. сильный

  • 14 грудня 2016 12:45
  ктоо поможет? какая нужна

  лампа для выращивания конопли в домашних условиях

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду